Bohatý účes s clip in vlasy může mít každá z nás

Znáš to – chystáš se na důležité rande anebo na jinou schůzku, ale tvoje vlasy odmítají poslušnost a dělají si na hlavě, co chtějí. Navíc ani jejich hustota není dle tvého požadavku, nehledě na jejich délku, se kterou se skutečně žádný zázrak udělat nedá.

Přesto věř, nevěř, i ty již za pár okamžiků můžete mít na hlavě cokoliv, co si právě umaneš – ofinu, culík či dokonce dlouhé vlasy do pasu. Stačí jen použít to, co standardně používají i světové celebrity – clip in vlasy.

Chcete bohatší účes? Použijte clip in vlasy!

Clip in vlasy patří k módním hitům současnosti. Clip ofina ti pomůže překonat strach z trvalého zkrácení předních vlasů, pramínky vlasů pak zdokonalí každý účes. A vůbec nezáleží na tom, zdali jsi bruneta, blondýna či se matka Příroda s množstvím vlasů na tvé hlavě zrovna nepředala. Clip vlasy ti pomohou v každé situaci, kdy chceš být krásná a okouzlující. A nemusí se vždy jednat jen o rande – prostě se ti zrovna může chtít být jiná.clip-in-vlasy-extensions-prodluzovani
Péče o clip in vlasy je velice jednoduchá, stejně tak jako jejich samotná aplikace, což jsou hlavní důvody, které je činí tak oblíbenými. Stačí ti pouhých několik minut denně věnovat tvé image a uvidíš sama, jak budeš nejen ty, ale i tvoje okolí, žasnout, nad konečným výsledkem. Samozřejmě se nemusíš obávat použít ani stylingové přípravky, hřebeny, sponky či při mytí vlasové šampony a kondicionéry. Kvalitní clip in vlasy můžete bez obav mýt i upravovat pomocí fénu či kulmy.

Jaké příčesky vybrat?

Při výběru jednotlivých pramínků je dobré se soustředit především na to, jaké jsou tvoje požadavky na konečný vzhled. Pokud chceš například tvoje vlasy učinit hustšími a prodloužit je, pak dle typu tvých vlasů vlastních stačí zvolit požadovaný odstín a délku. Pro vytvoření ofiny slouží speciální clip in ofiny, pro culíky pak příčesky culíky. Tvoje vlasy můžeš oživit také pěknými melíry, stačí jen použít pramínky k tomu určené.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.