Březen provoněný jarem

Ahoj!snezenka
První březnový den nám jasně napověděl, že vytoužené jaro už rozhodně není daleko. V neděli odpoledne jsem si sedla s počítaček v kuchyni k oknu a radostně pokukovala ven. Přítel, který zrovna doumýval talíře od oběda, ke mně přišel, objal mě a chvíli jsme se na prosluněný dvorek a švitořící ptáčky na protějším stromě společně zasněně dívali. V tom jsem se na něj otočila: “Miláčku, voníš jarem!” Přítel se mi za můj výrok zasmál. Říkám si ovšem, že to už nebude trvat tak dlouho, co budeme moci vyrazit ven jen tak v teniskách a mikině a okusit vůni opravdového jara, nejen citronového saponátu na nádobí :-)

Krásný březen všem čtenářkám přeje
Eliška R. + celá Slečna.info

Foto: SXC

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

7 Comments
  1. Nechci kazit naladu ale u nas dnes zacalo zas snezit a to to ani poradne nestalo! Ale brzo pride jaro a bude sranda vsude teplo a krasni kluci :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.