Buď hrdá na svůj odpadkový koš

Odpadkový koš je neodmyslitelnou součástí bytu. Ani u něj však nejde jen o praktickou část, ale také o design. Že máš v pokoji sto let starého strašáka, kterého schováváš pod stůl nebo za skříň, jen aby ho nedejbože někdo neviděl? Změň to a pořiď si takový koš, na který budeš náležitě pyšná.

Skoncuj s odpadkovými strašáky!

Máš hezký stolek, na něm stylovou lampičku, barevné dekorace, na okně nad ním vyladěné záclonky. Pod stolem ale číhá obluda – sto let starý, ošuntělý odpadkový koš s rozvrzanými panty. Denně do něj házíš odpadky, ale raději děláš, že o něm nevíš… Až budeš příště přemýšlet, co ve svém pokoji změnit, zaměř se právě na něj! Místo obyčejného odpadkáče si pořiď pořádně designový kousek.

Pryč s odpadky bez jediného dotyku

Otevírání, zavírání, otevírání, zavírání…Vrže to, špiníš si ruce a je to otrava. Vyzkoušej superpohodlnou a hlavně maximálně hygienickou novinku – odpadní koše, které se otevírají pomocí infračervených senzorů. Jakmile k nim přiblížíš ruku, víko se samo otevře a po pár vteřinách zase automaticky zavře. Bezdotykové koše jsou navíc stylové, vyrobené podle nejnovějších trendů v interiérovém designu.

Spojení ekologie a praktičnosti

Třídění odpadu je správná věc. Nestačí však dávat jinam jen PET láhve. Abys odpad třídila opravdu poctivě, měla bys mít jeden koš určený na běžný odpad a ještě další koše nebo tašky zvlášť na papír, plast a sklo. Výrobci odpadních košů myslí i na tento háček, který spoustu z nás od důkladného třídění odrazuje – pořiď si speciální koš na třídění odpadu. V každém takovém odpaďáku jsou dva oddělené boxy v jednom.

Živé barevné provedení

Už máš dost mdlých barev a ráda bys svůj pokoj nebo byt oživila pěknými barvičkami? I v případě odpadkových košů máš spoustu možností. Pokud máš zajímavě uspořádanou místnost a najednou v rohu trčí zažloutlý koš, na vzhledu to opravdu moc nepřidá. Vyměň ho proto za barevný designový koš nebo se poohlédni po rohových koších.

Kosmetický koš – v koupelně nepostradatelný

Při líčení nebo odličování musíš každou chvíli odbíhat k odpadnímu koši. Na kosmetické odpadky – ubrousky, vatové tyčinky nebo tamponky – však můžeš mít neustále po ruce hned vedle zrcadla malý kosmetický koš, který nezabere moc místa, ale vypadá stylově. Usnadní a zpříjemní ti péči o zevnějšek.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.