Celebrity: Jak začínají nový rok?

jennKonec ledna se kvapem blíží, ale rok 2008 máme ještě téměř celý před sebou, a tím pádem dostatek času na naše plány a cíle. Zajímá tě, s čím vstupuje do nového roku hvězdy z hudební či filmové branže? O tom tě nyní informuje náš zběžný pohled do současného života mnohých známých celebrit.

MIMINKA NA CESTĚ

jenniferlopez O tom, že být maminkou a ne jen ctižádostivou kariéristkou je dnes zkrátka „in“, svědčí i kulatící se bříška mnohých žen hudební či filmové branže. A jak se jim daří?
1. Jennifer Lopez (38) je v očekávání svého prvorozeného potomka, kterého zplodila společně se svým manželem Marcem Anthonym (39). Jennifer, hezčí a usměvavější jak kdy jindy, se pyšně nosí s rostoucím bříškem, které už nelze zamaskovat ani volnějšími šaty. Podle blízkých přátel je J.Lo šťastná a spolu s manželem se na miminko velice těší. Oba si však své soukromí střeží a do médií odmítají vypustit jakékoliv bližší informace. „Je mi jasné, že jsou lidé zvědaví, ale já těhotenstvím procházím poprvé ve svém životě. Je to pro mne nová zkušenost – stejně jako pro mého muže. Rádi bychom si tyto krásné okamžiky prožili sami, ne pod dozorem bulvárního tisku,“ svěřila se v jednom rozhovoru Jennifer.
halle 2. Své první těhotenství nyní prožívá i herečka Halle Berry (41), která nadšeně tvrdí: „Chtěla bych zůstat těhotná navždy!“ Halle své těhotenství oznámila loni v listopadu, kdy už byla ve třetím měsíci. Tatínkem zatím nenarozeného potomka je její přítel Gabriel Aubry. Herečka se v rozhovoru pro časopis InStyle svěřila, že nyní čte všechny dostupné knihy o těhotenství a mateřství, aby byla na všechno dobře připravená.lynn
3. Konec roku přinesl další skandál rodiny Spearsových. Hvězdička šestnáctileté Jamie-Lynn Spears, sestry zatím slavnější a skandály více propranější Britney, začala pomyslně stoupat, když najednou všechny šokovala zpráva o jejím těhotenství. Otcem má být Jamiin přítel Casey Aldridge. Těhotenství bylo rozhodně neplánované. „Byl to šok pro nás oba. Vůbec jsme to nečekali,“ tvrdí Jamie. Když mladičká hvězda zjistila své těhotenství z výsledku domácího testu, rozhodla se svěřit pouze své nejbližší kamarádce a mlčet, dokud se zpráva nepotvrdí. „Nemůžu tomu pořád uvěřit! Jamie Lynn byla vždy tolik svědomitá. Doteď jsem si myslela, že je to pořád moje malá holčička,“ svěřila se tisku Jamiina matka.

LÁSKA JE LÁSKA

murphy První rande, chození, svatba či rozchod, rozvod – všechny tyto záležitosti se týkají také slavných. Takže kdo je čerstvě zamilovaný, kdo se vdává či žení a kdo prochází krizí?
1. Mít svatbu na Nový rok? Proč ne! Herci Eddie Murphymu (46) a jeho přítelkyni (nyní tedy už manželce) Tracey (40) to nepřišlo vůbec jako špatný nápad. Svůj svatební den si prožili na ostrově Bora Bora ve Francouzské Polynésii na pláži při západu slunce ve společnosti svých pětadvaceti nejbližších. albaPo návratu do Spojených států však tento obřad museli formálně zopakovat, aby jejich manželství bylo uznáno podle platných zákonů USA.
2. Jessica Alba (26) a její přítel Cash Warren (28) oznámili své zasnoubení! Dohady, zda-li se tak už nestalo, se světem roznesly mnohem dříve – poté, co byla Jessica spatřena s nádherným prstenem na prsteníčku levé ruky. fergieA pozor – Jessica před pár dny potvrdila také zprávu o svém těhotenství. Gratulujeme!
3. Kdo by to čekal, že se takhle rychle rozhodne vstoupit do chomoutu také věčná divoška Fergie (32) z BEP! Po tříměsíčním vztahu s Joshem Duhamelem (35). Zpěvačka se nyní může chlubit diamantovým zásnubním prstenem. „Jsem do něj blázen! Ví, jak správně „zacházet“ se ženou a dokáže mě respektovat. Toho si cením,“ svěřila se zamilovaná Fergie.

SKANDÁLY!

britney Některé hvězdičky pěkně zlobí! Drogy, alkohol a všelijaké přestupky proti zákonu u nich nejsou ničím výjimečným. Stojí jim to za tolik ostudy?
1. Aktuální skandalistka číslo jedna? Samozřejmě Britney Spears (26), jak jinak. Britney je čas od času přistižená v podnapilém stavu, často po požití alkoholu také řídí a především se se svým ex-manželem Kevidem Federlinem neustále přetahuje o své dvě dítka, která jí byla zákonem odebrána z péče. Děti k ní smí pouze na pravidelné návštěvy. Britney však občas rupnou nervy a za nic na světě své potomky nechce vydat jejich otci. lindsayJejí poslední víkend s dětmi vyvrcholil vpádem zásahové jednotky přímo do jejího domu, nad kterým kroužilo dokonce několik policejních vrtulníků. A nedá si říct…
2. Lindsay Lohan (21) bez alkoholu v krvi za volant snad ani nesedá. A jak s ní hodlá naložit soud? Pokuta ani veřejné práce na herečku neplatí, proto jí byl stanoven trest, díky kterému by si měla uvědomit důsledky svého jednání. Lindsay musí povinně strávit dva dny prací v márnici a další dva dny bude pomáhat v nemocnici na pohotovosti.

Text: Eliška Raková
Zdroj informací a fotografií: People.com
—–
23.1.2008

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

5 Comments
  1. ZAJÍMAVEJ ČLÁNEČEK A LINDSAY TO TEDA VŮBEC NEZÁVÍDÍM 2 DNY V TÉ MÁRNICI — TO BUDOU ASI NOČNÍ MŮRY :DxD

  2. A já bych ji tam šupla minimálně na rok. Ať SI TAM HEZKY POBUDE – TAKY JIM TO NEMŮŽE PROCHÁZET JEN PROTO, ŽE SI ZAPLATÍ KAUZU….To není spravedlivý – zločin jako zločin…

  3. myslím, že britney už se nevyhrabe. je to troska. a přitom byla docela fajn, i celkem hezká, ale ted´ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.