Doplň svůj pokojíček

Stále ve svém pokoji něco postrádáš, plno věcí ti překáží anebo jsi na něj jednoduše už velká? Nezoufej, každá věc se dá přeci jednoduše vyřešit.

dopln-svuj-pokojicekNabídka originálních kousků nábytku, kterými můžeš svůj pokoj vylepšit, je nepřeberná. Není důvod nedopřát si pohodlí. Zapomeň na židli, kterou máš u stolu a pořiď si jiný kus nábytku, který ti zaručí větší pohodlí. Ať už krásné křeslo, menší měkoučký gauč, nebo parádní sedací pytel, který dá prostor tvé kreativitě.
Sedacích pytlů je nepřeberné množství, jsou pro každou generaci a navíc budou ještě dlouho v kurzu. Pokud ti nebude vyhovovat objem, není problém. K jeho redukování slouží náplň do sedacího vaku, která zajistí, aby tvé pohodlí bylo co největší.

Čaruj s prostorem

Jelikož prostoru – a zvlášť pak pro nás mladé ženy, není nikdy dost, je třeba si s ním trochu pohrát. Jedny z věcí, které zaručují dobré uskladnění většího množství a ušetření prostoru, jsou krabice. Můžeš si je vyrobit nebo koupit. Mají různé rozměry a barvy, takže je opravdu z čeho vybírat. Pokud ale upřednostňuješ viditelnost, pořiď si poličky třeba od nabytekmagenta.cz, které jsou vhodné pro dokonalý přehled a zaberou ještě méně prostoru než krabice. A pokud jsi milovnice knih jako já, není poliček nikdy dost.

Kdo hledá, najde

V případě, že jsi mladá studentka a chceš si zařídit pokoj nový úplně celý, určitě tě bude zajímat víc možnost koupit si levný nábytek, než ten drahý. Nemusíš však zoufat, protože i tak se dá natrefit na mnoho pěkných kousků, které si můžeš časem třeba i vyšperkovat dle vlastních představ. Fantazii se meze přeci nikdy nekladou.

Autorka: Klára

No Comments Yet

Comments are closed