DUBEN 2008: Slečna oslaví 1. narozeniny!

koktejlMilé čtenářky,
Máme pro vás úžasnou zprávu! Přesně před rokem dne 21. dubna vyšel zde na webu historicky první článek, který započal život nového internetového magazínu pro všechny mladé dívky a dámy. Naše Slečna už je opravdu velká holka a musíme uznat, že nám všem za naši péči, lásku a každodenní pozornost skutečně stojí. O to víc nás těší, že nedělá radost pouze nám, ale také vám, našim pravidelným návštěvnicím…
Děkujeme proto vám všem za vaši přízeň a slibujeme vám za ni ještě spoustu zajímavého čtení. Během března nám ta naše krasavice občas stávkovala, ale to jen proto, že se rozhodla podstoupit pár nepatrných „plastických operací“ – tím se však nic nemění a od nynějška už zde opět budete pravidelně nacházet čerstvé články, do jejichž přípravy se můžete zapojit i vy osobně.

Mějte se fajn, Red@kce

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

9 Comments
  1. tééda to už je tak dlouho?to teda uběhlo :) blahopřeju a těším se na další vaše super články

  2. mno tak všetko naj……….strašne rada sem chodievam……a vždy sa teším keď je nejaký nový članok…….

  3. Taky bych chtěla popřát všechno nejlepší :) .To to tedy ale uteklo :) .Už se těším na další bezvadné články ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.