Novodobé čtení bez čtení – SOUTĚŽ

Literatura je krásná věc. Díky čtení získáváme nejen nové informace, ale obohacujeme se o pocity a zážitky ze světa knižních postav. V dnešní zrychlené době, ale zbývá čím dál méně času na to vzít si knihu, uvařit čaj a ponořit se do světa literatury.

Abychom se o knižní díla neochuzovali můžeme si je dopřávat v audioverzi a poslouchat je třeba na cestě do školy či do práce. Jakoukoli namluvenou knížku si můžeš stáhnout do svého počítače nebo chytrého telefonu a pak audioknihy-poslech-sluchatkauž stačí si jen vzít sluchátka.

Povinná četba

Všichni víme, jak otravná může povinná četba být. Některá díla si přečteme rádi, ale některé opravdu tlusté bichle nás straší ve snech. Proto si snažíme práci ulehčit jak to jen jde. Sláva všem režisérům, kteří se pustili do filmového zpracování těch nejslavnějších knih a díky jim, že si můžeme pustit film namísto přelouskávání těžkých, zdlouhavých knih. Jelikož ale existují stále tituly, které nikdo nevměstnal do pohodlné hodinky a půl, je řada na audioverzích. Prakticky všechny knihy, které spadají do povinné četby někdo vzal, namluvil a my si je můžeme pouštět po kouskách na telefonech. Ušetříme tak čas, nervy a přitom nepodvádíme za pomoci wikipedie.

Videoteka nebo audioteka

Tak jako si můžeš stáhnout na internetu (samozřejmě myslím legálně) nepřeberné množství filmů, můžeš stejně snadno stáhnout i audioverze knih. Koukni například na www.audioteka.cz, kde najdeš až 1700 titulů. Máš na nějakou namluvenou knížku zálusk? Pak ji můžeš na Slečně vyhrát.

Odpověz správně na soutěžní otázku a odpověď pošli na soutez(zavinac)slecna.info. Jako předmět napiš AUDIOTEKA. Soutěžit můžeš až do 6.12.2013

Soutěžní otázka: Z kolika titulů si můžeš na audiotece.cz vybírat?

Výherce si může vybrat a stáhnout jednu publikaci zcela zdarma.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.