Energie a význam stromů

trnyVenku svítí sluníčko a vy se procházíte jarní krajinou. Procházíte kolem stromů, aniž byste věděli, jak vám mohu změnit náladuKaždá rostlina má svůj význam a určitou energii.Tak vám je teď chci alespoň malinko přiblížit.

Akát přináší dobrou náladu, aktivitu, naplnění energií, optimismus i úlevu od stresu. Borovice podporuje duševní rovnováhu, léčí dýchací cesty, posiluje plíce a radost, odčerpává smutek. Bříza pokud se zrovna rozejdete s přítelem či přítelkyni, bříza nás může osvobodit od emocí, naladit vyšší jemné vibrace, osvěžit, podpořit klid a mír v duši. Buk léčí bolesti hlavy a nespavost. Budoucí spisovatelé by měli usednout pod buk a tvořit, jelikož inspiruje a podporuje tvořivého ducha. Nejlépe však v blízkosti buku bude studentům, protože napomáhá v učení a čistí mysl. Také ještě zvyšuje pozitivní přístup ke světu a pokud si už dlouho něco přejete, zkuste o to buk poprosit, protože s jeho pomocí se rychleji realizují přání.

Dub je symbolem síly a moci, dodává sebedůvěru, jistotu a rozhodnost. Podporuje kreativitu a tvořivost, proto nejkrásnější obrazy malířů vznikly právě pod tímto stromem.Habr dodává mnoho duševních sil, má harmonizující vliv, zvyšuje psychické schopnosti a přitahuje peníze.Hrušeň by měli mít v oblibě hlavně muži, protože kultivuje mužskou energii a napravuje poruchy potence. Také očišťuje organismus od jedů, léčí játra, ledviny i revmatické onemocnění. Naopak jabloň zase ženy jelikož podporuje plodnost a ženský princip. Dodává energii,chuť do života a posiluje organismus.

Jasan uvolňuje duchovní a fyzické blokády a zatvrzení, dopomáhá k naplnění svého nadání, , hospodaření těla s vodou, posiluje vůli a mírní deprese. Javor znamená dlouhověkost, napomáhá proti strachu léčí otoky, nespavost, horečky. Tento strom milují hlavně rodiče, poněvadž zklidňuje děti. Jilm nás učí otevřenosti a spontánnosti, podporuje komunikaci a vnitřní pohyblivost, taktéž pomáhá uvádět věci do pohybu. Kaštan vždy najdeme radost, veselí a vyrovnanost. Co se týče těla, tak léčí klouby, bolesti žil a růst vlasů. Lípa léčí a posiluje srdce i regeneruje síly. Pod tento strom by měli chodit ti, jenž si neví rady, neboť lípa nás učí přijímat svět takový jaký je a odpouštět.

Modřín dodává sebevědomí, zvyšuje využití nadání, posiluje optimistický přístup k životu. Olše muži jejichž ženy nechtějí dítě ať jdou na piknik pod olši, protože probouzí ženské a mateřské impulsy, posiluje smyslnost, pomáhá od bolesti, dává sílu. Ořešák vlašský – léčí mysl, spojuje s vyšším Já, pomáhá nám poznat a využít náš potencionál. Smrk posiluje nervovou soustavu, dává životní sílu, léčí revmatismus, bolesti zad a páteře. Ti jenž mají trable s láskou, ať se miluji pod švestkou, která léčí partnerské vztahy, ochraňuj a vypuzuje zlého ducha. Topol je šamanským stromem, regeneruje síly léčí pokožku. Třešeň zmírňuje fyzickou i duševní bolest, snižuje únavu a kultivuje energii ženy. Vrba léčí zažívací potíže a střeva, podporuje léčitelské a věštecké schopnosti. Posiluje pocit zodpovědnosti za vlastní osobu, uklidňuje, regeneruje, očišťuje auru.

Amulet v podobě čtyřlístku

Jak jistě všichni víte čtyřlístek nosí štěstí. Avšak jen málokdo ví, že čím víc lístků, tím větší štěstí. Najdete-li takový jetel,máme tady vysvětlení.. Začněte z leva doprava.

  1. lístek znamená štěstí
  2. udržuje dobré zdraví
  3. lístek napovídá bohatství
  4. zase lásku
  5. dlouhý život
  6. lístek větší bohatství
  7. štěstí navěky

Poté co více lístek najdete, schovejte si ho do peněženky, nebo ho vložte do rámečku a pověšte na zeď.

Amulet na ochranu zdraví

Pokud čekáte hektické období bylo by dobré u sebe nosit trochu pelyňku.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.