Filmové tipy pro dlouhé večery

Filmové tipyNastal pátek a nebo jiný den, kdy se nechystáš večer nikam do ulic, a budeš ho trávit doma? Už teď Ti z toho naskakuje husí kůže, co si celý večer počneš? Tak co si třeba zajít do videopůjčovny a následně z pohodlí domova zkouknout nějaký fajný filmík? Mrkni na naše filmové tipy.

Žánrů je mnoho, já však uvadím ty o lásce a přátelství, protože ty stoprocentně zahřejí v době, kdy už sluníčko nesvítí tak hodně jako dřív. Zkust:

Pohádkové filmové tipy

Shrek 3 – super animák. Uvidíš, jak jsou ženy statečné. Mezitím, co Shrek pojede pro následníka trůnu, Fiona se svými kamarádkami (Popelka, Sněhurka…) bojují proti Krasoňovi, který se chce znova ujmout vlády. A nechybí ani miminka – Fiona a dračice se stanou matkami.

Moderní popelka – pohádka v novém hávu. I vyčerpaná pracující děvčata se líbí sladkým klukům. Ale jednu chybu tento film má. Je nakažlivý. Většina děvčat se zakouká do Chada Michaela Murrayeho a místo, aby hodnotila herecký výkon Hilary Duff, bude netrpělivě čekat, kdy se zase na scéně objeví on, mého srdce šampión!

Filmová romatika

Tristan a Isolda – příběh o velké nešťastné lásce. Nejenom, že si do sytosti užiješ Jamese Franca, budeš chytřejší i o vědomosti do literky. Film se převážně natáčel v České republice a malou roli si tu střihlo i pár Čechů. Zjistíš, že je přece jen něco pravdy na přísloví ,,láska hory přenáší“. A za slzy, které ti možná u konce skanou po tváři, se nestyď!

Tristan - film

Italské prázdniny – dobrodružná romantická komedie. I na školním zájezdě tě může potkat dobrodružství a láska. Ale pozor na uhrančivé cizince – ne z každého se může vyklubat milý klučina a ne každý má přátelskou partnerku v hudebním duu (skupině).

Deník princezny II – romantická komedie o trampotách princezny. V tomto díle už je Mia smířená se svým posláním a rozhoduje se pro ženicha, aby se mohla ujmout vlády nad Genovií. Uvidíte nádhernou Miinu skříň plnou oblečení a šperků, nestárnoucí babičku, která nepohrdne klouzačkou, i možného dědice, který se však této možnosti vzdá ve prospěch Mii, do které se zamiloval.

Ostatní filmové tipy

Kvaska – filmový muzikál. O útěku z vězení a následné muzikálové slávě. Celý děj oživil Daniel Landa svými úžasnými písničkami, přitom uvidíte hezkého Filipa Tomsu a Lucii Vondráčkovou.

Harry Potter – filmový trhák vydělávající miliony. Ocitneš se ve světě kouzel, kde je možné všechno. Nechybí však ani láska, závist a přátelství, které překoná všechny překážky a při všem drží spolu.


Text: Jolka F.

9 Comments
  1. jj tyhle všechny filmy jsou super, ale také
    Super náhradník, Sestry…(s Olsenkami), Holky v balíku ( na to se
    koukám poslední dobou pořád a děsně mi ten film pomáha, jen nechápu jak je to možný)
    no je jich spoustu, miluju dívčí filmy , který jsou správně praštěný a plné lásky

Leave a Reply

Your email address will not be published.