Hvězdné perličky

jessicaStává se ti někdy, že vypustíš z pusy něco, čeho pak lituješ nebo si uvědomíš, že jsi řekla pěknou blbost a všichni tě musí mít za trdlo? Neboj, nestává se to pouze tobě, ale naprosto každému – ani celebrity nejsou výjimkou. Oni však mají potíž v tom, že mají za zády neustále bandu dravých reportérů.

Chceš zjistit pár drbíků, které do světa vypustily samotné hvězdy? Posluž si!

Daniel Radcliffe je veselý mladý muž s úsměvem věčně od ucha k uchu. V nejednom díle Harryho Pottera by měl člověk pocit, že Daniel létání na super košťatech a hru zvanou famfrpál přímo zbožňuje. Chyba lávky!
Jessica Simpson se za pravost svých vnadů dovede i poprat. I když přiznává, že proti plastice vlastně nic nemá… Už jsme zvědaví, Jessico, až tě uvidíme s výstřihem svěšeným až k pupku!
Katie Leung je ze svého harrypotrovského kolegy nadšená. Jak si tím můžeme být tak jistí? Katie se totiž neustále rozplývá nad Danielovým líbacím uměním.

vyroky

Matt Groeing, tvůrce Simpsonů, sbírá pochvaly i kritiku. Jak ale sám říká, s nejnovějším simpsonovským počinem je spokojený. My přidáváme pochvalu též – prasátko Spiderpig (v české verzi Spider vepř) je skutečně roztomilé!
Kelly Clarkson ochotně přiznává, že zatímco z ní samotné se v poslední době pod šikovnámi ručičkami kadeřníků, maskérů a stylistů vyklubala pořádná kočka, sama na vzhled příliš nehledí. Tedy alespoň při výběru partnerů. Flanel forever!
Hilary Duff to v autě prý umí pořádně rozjet. Že by se chystala na remake nějakého slavného hiphopového hitu? No uvidíme.

Text: Eliška R.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.