Jak si dopřát více a přitom ušetřit

Chtěla by sis pořídit něco nového, ale momentálně máš hluboko do kapsy? Závidíš svým kamarádkám, že mají, co si zamanou, zatímco ty musíš počítat každou korunu? Slečna má pro tebe pár rad, jak si koupit všechno, po čem toužíš, a neudělat přitom v peněžence díru.

Nakupuj chytře s výhodnými slevami

Žijeme jen jednou. Proč si alespoň čas od času nedopřát pěkné hadříky, luxusní masáže nebo pořádnou večeři v restauraci? I “malé” radosti ovšem něco stojí a běžně si je může dovolit málokterá z nás. Naštěstí můžeš občas využít výhodných slev nebo zažít adrenalin v internetových aukcích a koupit si svou vysněnou věc třeba jen za polovinu…

S outlet oblečením nebudeš out

Značkového oblečení, doplňků, spodního prádla či kvalitní sportovní výbavy se nemusíš vzdát, ani když tvůj rozpočet poněkud zeštíhlel. Ve většině měst a také na internetu dnes najdeš obchůdky s outletovou módou, jejíž nákup se rozhodně vyplatí. Spousta lidí si stále myslí, že se tam prodává zboží z druhé ruky – to je ale velký omyl. Mezi secondhandy a outlety je velký rozdíl. Outletové obchody nebo butiky prodávají nepoužité věci i dražších značek. Většinou se jedná o módní kousky z minulých sezón, což však nemusí být na škodu, jelikož mnoho trendů v oblečení se neustále vrací. Outletové zboží bývá zlevněno  o 50 až 80 procent, díky čemuž si můžeš dovolit i takové oblečení, které by pro tebe bylo před slevou nedostupné.

Aukčím, aukčíš, aukčíme

I internetové aukce jsou jedním ze způsobů, jak si pořídit jakékoliv zboží za výrazně nižší ceny. V aukcích seženeš oblečení, elektroniku, věci do domácnosti, mobilní telefony, šperky, zkrátka na co si vzpomeneš. Navíc pokud by ses sama ráda zbavila něčeho, co už nenosíš, a ještě za to získala nějaké peníze, můžeš založit své vlastní aukce. Při aukčení buď ale opatrná. Vždy sleduj hodnocení prodávajících či kupujících a od už na první pohled pofidérních aukcí dej raději ruce pryč.

Hromadné slevy zbožňujeme

Hromadné slevy už určitě znáš. Díky nim si můžeš koupit procedury, pobyty, jídlo nebo třeba permanentku do fitka za zlomek původní ceny. Jsou lidé, kteří každý den projíždějí x takových stránek a číhají na nejvýhodnější nabídky. Nemáš na něco takového čas ani nervy? Mrkni na portál www.slevo.cz, kde najdeš slevy hned z několika různých stránek na jednom místě. Od Sleva si můžeš nechat pravidelně zasílat emailový zpravodaj a žádná zajímavá nabídka ti už neunikne.

Zaútoč na slevy a výprodeje

Velké výprodeje přicházejí do obchodů na konci sezón, kdy se už připravují nové kolekce. Slevy i výprodeje se samozřejmě netýkají pouze oblečení, ale také elektroniky, domácích potřeb a dalšího. Proto právě v tuto dobu přichází správná chvíle na lov za tvojí vytouženou věcí. Po Vánocích se ve většině obchodů se slevami roztrhne pytel – pokud s nákupem vyloženě nespěcháš, pár dní ještě vydrž.

1 Comment
  1. ještě je dobrý tenhle způsob: Na nějakou pořádnou a kvalitní věc, která dlouho vydrží si našetříte a nemusíte kupovat tři trička za půl roku, ale jedno vám vydrží třeba 2,5 roku:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.