Joel Madden: „Bez lásky bych se neobešel!”

joel-maddenMáš ráda písničky od Good Charlotte? V tom případě tvému vědomí jistě neunikla nejvýraznější osobnost tohoto klučičího seskupení – Joel Madden. Zjisti, jestli je v lásce rebel, jak snáší rozchody a nakolik jsou pro něj důležité milostné vztahy!

Slečn@: Vaše nové album je pro kapelu vlastně něco jako znovuvzkřísení. Probíhá u tebe něco podobného také v lásce?
Joel: Řekl bych, že jsem si nyní po všech směrech sám se sebou mnohem jistější než předtím. Kdybych měl říct, co je pro mě nyní nejdůležitější – ať už ve vztazích nebo v práci – řekl bych otevřeně, že upřímnost a čestnost. Pokud máte tyto dvě vlastnosti, nemusíte se bát o to, co si o vás druzí myslí. Je fajn být zamilovaný a mít spokojený vztah, ale mým krédem je, že ani ten nejlepší vztah mě nesmí nijak omezovat. Člověk si zkrátka musí být jistý v tom, kdo vlastně je a kam směřuje.

maddenSlečn@: Podle tvého vzhledu by se dalo usoudit, že rozhodně nejsi žádný šampónek, ale pořádný drsňák. Jak si myslíš, že je pro holky důležitý klukův zevnějšek?
Joel: Má máma mi vždycky říkávala – žádnou knihu nemůžeš posuzovat už podle její obálky. Hlavně si myslím, že když má někdo tetování, neznamená to, že je tvrďák. Pokud mě chcete poznat líp, musíte se dívat hlouběji než na kůži. S lidmi vycházím bez problémů a mí přátelé mě za drsňáka nemají, protože vědí, jaký jsem ve skutečnosti.

Slečn@: Sám o sobě říkáš, že se svými ex-přítelkyněmi jsi stále za dobře. Jaký je tvůj recept na klidný rozchod?
Joel: Tak určitě musím přiznat, že rozhodně se pořád nekamarádím s úplně všemi holkami, se kterými jsem kdy něco měl. Věřím ale, že každá láska může skončit v dobrém a s otevřeností. Nejpřednější pro mě je, ukázat holce, že si jí skutečně vážím – ať už to klape nebo ne. Když někoho skutečně milujete, akceptujete ho i se všemi jeho nedostatky, i když to možná znamená, že spolu nemůžete být jako partneři.

Slečn@: A jak tedy zaručeně rozpoznáš, že je konec, že to neklape?
Joel: Každý se v průběhu času mění. I lidé, kteří, když se potkali, měli toho hodně společného, ale za nějaký čas mají oba potřebu jít si vlastní cestou. Tak to je. Nemá cenu nutit je, aby se změnili, nebo naopak aby oni měnili vás. Jakmile začnu mít pocit, že mi na přítelkyni vadí stále víc jejích vlastností, nebo ona se začne snažit změnit mě k obrazu svému, je mi hned jasné, že tak to fungovat prostě nemůže.

Slečn@: Válčil jsi někdy v minulosti s kluky o stejnou holku?
Joel: Díky bohu, že ne! Všichni z kapely máme naštěstí naprosto odlišný vkus. I když se mi nějaká holka třeba zalíbí a někdo z kamarádů mi řekne, že o ni má zájem, v tu minutu se o ni přestanu zajímat. Vím, že je to možná trochu zvláštní, že pokaždé odhodím flintu do žita. Nemám rád hádky.

Slečn@: Kdy si myslíš, že je pravý čas říci „Miluji tě“?
Joel: Myslím, že pravý čas neexistuje. Člověk by se měl řídit svým srdcem a sám rozpoznat, že to tak cítí. Může to být třetí rande, měsíc, rok…

Slečn@: Jsi romantik?
Joel: Láska je pro mě v životě hodně důležitá, rozhodně bych se bez ní neobešel. A romantika? Proč ne…

FOTO: Brian Ach, People.com

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.