Kouzlíme: Magická místa

magieChceš se s námi vydat na tajuplnou cestu magie a záhad? Slečn@ ti poradí místa, kde to tajemnými silami a nadpřirozenem doslova čpí. Nech se také okouzlit!

Jeskyně jsou tajuplným místem, které čarodějnice považovaly za vchod do podsvětí a místa, kde jsou démoni a bohové. Proto se tu zřejmě často konaly různé rituály. Když se podíváme o kousek výš, našli bychom staré hrady a zříceniny. Vyzařují sílu, která tu přetrvala z dávných věků. Hojně se na těchto místech také objevují různí duchové, kteří nemohou opustit tento svět. V každém městě najdeme hřbitov. Je jasné, že na hřbitovech se odehrála už spousta tajemných záhad, které ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Osudy pochovaných se tu hromadí do různých sil a duchy se to tu jen hemží. Můžeme hledat také viklany, což jsou kameny postavené na špičce, které stojí osaměle na volném prostranství. Nikdo neví, kde se tam objevily a většinou kolem nich senzibilové měří veliké množství energie. Každý zná nějaký klášter nebo poutní místo. I tyto objekty mohou být plné magie. Podobně jako u hradů, i tady dýchá tajemství minulosti a objevují se zde duchové zemřelých mnichů.

Balónkový rituál na štěstí a úspěch

V Číně je vzdušná (nebeská) magie, při níž se do nebe vypouštějí draci, stuhy nesoucí nápisy a obrazy. Vzdušná magie má za cíl zajištění osobního úspěchu, štěstí, radosti. Balónkový rituál je stará forma nebeské magie, která ti dopomůže k štěstí a nasměruje kroky k úspěchu. Budeš potřebovat jen balónek napuštěný heliem. Jakmile bude větrno, vydej se na kopec. Balónek uvaž na provázek a během výstupu dělej na provázku uzlíky. Při vázání každého uzlíku se soustřeďte na změny, které by sis v životě přála. Představ si energii stoupající z tvého těla provázkem k nebi, utíkejte s balónkem snažícím se osvobodit a vzlétnout. Otoč se 7 x kolem vlastní osy ve směru hodinových ručiček, vnímejte, jak síla větru vstupuje do tvého těla a pozvedá vaší mysl. Rozvaž uzlíky a pusťte balonek, ať letí k oblakům a uvolní kouzlo, které ti přinese štěstí a úspěch.

Koupel ochrany

Pořiď si čtyři kousky rozmarýnu, tři vavřínu, dva bazalky, dva fenyklu a jeden kopru. V koupeli se můžeš koupat každý den, dokud se nebudeš cítit silná, protože posiluje ochranu před negativitou ostatních.

Text: Lilian
—–
19.11.2007

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.