Síla mysli: cvičení na posílení vůle

myslKaždý z nás si určitě někdy řekl, co je to vůbec mysl, myšlení. Znáte to, potřebujete se učit třeba na důležitý test, ale myšlenky vám pořád utíkají pryč. Můžeme to nějak ovlivnit?

Existuje popředí a pozadí mysli, kde se vyskytují myšlenky různých frekvencí, přitom se všechny setkávají na společném rozhraní. Tato hranice tvoří prostor, ve kterém se přetváří energie a hmota. Touto oblastí umožňujeme přenos veškeré projevené i neprojevené skutečnosti.

Cvičení na posílení své vůle:

Nejprve se pokoušejte denně jen pár minut. Objevující se myšlenky nepotlačujte, ale nechte je plynout. Cílem je utišit popředí mysli. Cvičení provádějte navečer nebo si zatáhněte, zapalte svíčku, dejte ji před sebe a posaďte se. Pomalu a klidně dýchejte, počítejte dechy až do deseti se soustřeďujte na dýchání, pak znova.Dále chvíli normálně dýchejte. Úmyslem je ponořit se do temnoty nemyšlení. Zjistíte, že mysl má vlastnost pracovat neustále a vtahovat vás do myšlenek, které vstupují do vaší mysli podle vlastní vůle. Nenásilně, ale směle je od sebe odrážejte a znovu se pokoušejte mít prázdnou mysl. Pokuste se zůstat v tomto stavu tak dlouho, jak vám to je příjemné, dokud není stav přerušen. Později se znovu párkrát nadechněte a nezapomeňte se protáhnout jako kočka. Pocit klidu se snažte mít i mimo cvičení.

A nyní si pojďme malinko zakouzlit.

Aby se váš drahý stále vracel

Toto kouzlo vyžaduje správnou přípravu. Musíte vystopovat, kudy objekt vašeho zájmu chodí. Pak odeberte trochu prachu nebo hlíny z otisku jeho boty. Do hlíny opilujte svoje nehty. Vše pořádně promíchejte a přidejte pomerančovou esenci nebo šťávu. Pro úspěch celého kouzla musíte vymyslet, jak to provést, aby to žena či muž snědl.

Jak darovat štěstí, radost a energii
Pokud máte někoho natolik rádi, že mu chcete dát víc než jen obyčejné dárky a dát spoustu energie pro štěstí, radost a vaši podporu věnujte mu citrón propíchaný špendlíky. Špendlíky by měly být barevné, ale bez černých nebo tmavých hlaviček.
Parfém

A teď něco pro muže. K této směsi potřebujeme kejklířka pižmová a pačuli indické. Nejdříve smícháme pačuli indickou a kejklířku pižmovou napůl. Vůně bude hodně silná, takže to moc nepřežeňte. Budete pro dívky doslova magnet.

Talisman pro překonávání neshod a nedorozumění v obchodní komunikaci
Tento talisman pochází z Afriky. Je to lev s koulí v tlamě. Musí být ze zlata.

Talisman ke zbavení se strachu z duchů

Trápí-li vás duchové, je tu talisman, který tyto útoky strachu blokuje. Když na vás přijde strach, vezměte si bobulku vanilky a do pravé ruky špetku soli.

4 Comments
  1. Můžu se zeptat,kdy bude konkurz na nějakou redaktorku tehletěch stránek?
    Kdybyste potřebovali,ráda bych se zapojila nebo trochu pomohla….:-)

  2. Ahoj Mato, napiš mi prosím na e-mail erakova@slecna.info a můžem se nějak domluvit, pokud bys měla zájem o spolupráci. Budu ráda, když mi pošleš o sobě nějaké info a aspoň nějaký kratičký článek, který jsi napsala. Může to být o čemkoliv, klidně i něco, co ji napsala už dávno. Budu se těšit!

  3. ahojky..mohla bych být redaktorka?? protože bych potřebovala mnohému naučit..mohla by sis mě prosím uložit na icq nebo na email ?? 450385005 potřebovala bych mocinky moc pomoct..a protože tenhlte blog určitě zapomenu prosím ulož si mě..potřebuju vážně moc pomoct..děkuju oa andrejka

Leave a Reply

Your email address will not be published.