Kreativní jarní fotosoutěž o kosmetiku Lush

Kdo by neměl rád jaro? Každá z nás však toto roční období miluje možná pro něco trošku jiného. Vyjádři to jedinou fotkou a za odměnu získáš velkou krabici přírodní kosmetiky Lush!

Originální krása s Lush

Není lepšího způsobu, jak oslavit jaro, než se skutečně kvalitní přírodní kosmetikou. Firma Lush nejenže své výrobky netestuje na zvířatech a k jejich výrobě používá pouze přírodní látky a kvalitní éterické oleje, ale každičký kousek je naprostým originálem, jelikož vzniká ručně. Na obalech kosmetiky dokonce nalezneš obrázek a jméno člověka, který pro tebe úžasnou pěnu do koupele, sprchový gel nebo třeba voňavý olejíček připravil. Vyzkoušet je můžeš například díky soutěži, kterou Slečna připravila ve spolupráci s Lush.

Jak soutěžit?

Zachyť fotoaparátem, co pro tebe znamená jaro nebo co máš v tomto období ráda, a alespoň něco málo k tomu připiš. Může se jednat klidně o fotku prvních kytiček na vaší zahradě s krátkou básničkou, obrázek tvého nejoblíbenějšího jarního modýlku s krátkým popisem, proč ho ráda nosíš, fotografii tvého nejposlednějšího kulinářského výtvoru (ať už k jídlu nebo pro krásu) se stručným receptem… Fantazii se zde rozhodně meze nekladou!

Své výtvory nám můžeš posílat v období od pondělí 5. do neděle 18. dubna 2010 na adresu soutez(zavináč)slecna.info. V pondělí 19. dubna vybereme nejzajímavější příspěvky a cca deset fotografií zveřejníme na naší Facebook stránce, kde vypukne velké hlasování o nejlepší a nejoriginálnější příspěvek ze všech. Zvítězí fotografie s největším počtem “Líbí se mi”. Hlasování bude ukončeno v pondělí 26. dubna v 17.00.

lush

Ceny pro vítěze:

1. místo: balíček kosmetiky Lush “Happy” v hodnotě 895 korun
2. místo: balíček kosmetiky Lush “Serenity” v hodnotě 745 korun
3. místo: balíček kosmetiky Lush “Bunty” v hodnotě 545 korun

Hodně šťestí!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

17 Comments
  1. Možná se zúčastním. Jen doufám, že na FB pak nepůjde už jen o takové to: “Ahoj, prosímtě, dej mi k mojí fotce na fb “líbí se mi” pls…” To by pak šlo spíš o to, kdo má víc přátel a kdo si po internetu sežene víc dobrovolníků, kteří kliknou na líbí se mi,

  2. Pokud se nám v redakci bude hodně líbit některý z příspěvků, který ale nebude mezi výherními, možná udělíme i nějakou speciální cenu redakce :-)

  3. ,,Prosím přidej se do téhle skupiny a Dej ‘líbí se mi’ k téhle fotce Děkuju mOoCiNkY MuCkQ** ” , s tím se bohužel musí počítat ;-) škoda.

  4. Taky jsem fotku odeslala a to hned první den:) Jinak se vážně obávám, že na facebooku to bude o shánění hlasů a ne o kvalitě fotky, tudíž vyhraje horší fotka s majitelem, který má víc přátel než kvalitnější a originálnější fotka nějakého “dejmetomuFCBzaprdlka”…Snad to tak nedopadne i když dle mého názoru je šance hodně malá…

  5. pokud vám to vadí, tak si hlasy shánějte taky.. jen tak mimochodem, bude tam 10 nej fotek takže žádná nejhorsi urcite nevyhraje :D hih

  6. Mucklinka muck: no ale i mezi těmi vybranými budou určitě velké rozdíly, ale já si hlasy shánět nebudu. Nevím jak ty, pokud se do soutěže přihlásíš, ale já se tam přihlašuju proto, abych zjistila, jestli ta fotka, co jsem vyfotila, někoho zaujme a bude pro mě úspěch, když se vybere i do té desítky.

  7. můžeš být klidná, já na to sedět u počítače a shánět si hlasy nemam proto se neučastnim, ale takové maminy na md toho času mají spousta :D

  8. Krista: máš pravdu a nemyslím si že ani vybere ale to teď řešit nebudu=D
    P.S:…ehm, máš speciální požadavky na oslovení?:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.