Květnový polibek na Slečně

kveten08Květen je úžasný měsíc. Můžeš se nechat políbit pod rozkvetlou třešní, užívat si sluníčka, vytáhnout ze skříně všechny sexy topíky a těšit se ze života. Některé slečny mají přijímačky úspěšně za sebou, jiné čeká maturita a snažení dostat se na vysněnou vysokou školu. To dobré a to, z čeho možná máš obavy, se naštěstí tak nějak vyvažuje. Ať už květen ráda máš nebo ne, stále platí, že Slečna je tu pro Tebe 24 hodin denně. Rady, diskuse, zábava – to všechno zde najdeš vždy!

Tvoje Slečn@

A NOVINKY?
Řada z vás se ptá, jak funguje panel “Top komentátorky”. V tomto panelu se vždy zobrazí jména nejaktivnějších komentátorek (číslo počtu příspěvků v závorce) v daném měsíci. Každý první den v novém měsíci startuje nové počítání a pořadí se vynuluje první den následujícího měsíce.
Díky tomu můžeš mít přehled o našich pravidelných návštěvnicích, které nejvíce přispívají do diskusí. Můžeš jí být i ty a pokud uvedeš při komentování adresu svého blogu, jméno v panelu získá hnědo-oranžovou barvu a bude sloužit jako odkaz přímo vedoucí na Tvé stránky. Takže tak trochu i reklama ve Tvůj prospěch ;-)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

13 Comments
  1. ahojky, můžu se zeptat, to nejde jenom mě online poradna a pokec, a nebo to nejde všem?

  2. Skutečně nejde, adminovi se podařilo opravit stránky, ale nyní se řeší problém s diskusním fórem a e-maily, jelikož bylo nutné přesunout vše na jiný hosting.
    Zatím můžete diskutovat nebo psát dotazy pod související články. Vše sledujeme a na většinu dotazů budu do doby opětovného zprovoznění fóra odpovídat v článcích.

  3. Já mám květen taky ráda!-hlavně proto, že už se nosí lehké oblečení a je TEPLO!!!!!!!konečně pěkně po zimě!!!!

  4. nemohla by si tady dát nějaky obrázky???? pls bylo by to lepší :-)