Kvíz: Hvězdné letní radovánky

plaz_miniSlunce žhne a všichni se ženou k vodě! Možná však patříš k těm, kteří se obléknou do plavek a než někam vyrazí, musí se půl hodiny před zrcadlem ujišťovat, že nevypadají “až tak hrozně” a mohou si dovolit odhalit bříško, nohy i zadeček. Když se to tak vezme, ani celebrity nejsou vždy dokonale upravené a neostýchají se v létě na pláž vyrazit nenalíčené, tak proč bys měla ty? Nestrachuj se s celulitidou a make-up ulož hluboko do šuplíku – je léto, tak si jej užívej!

A že ti tato (snad) povzbudivá slova nestačí? Slečn@ pro tebe připravila speciální prázdninový kvíz! Zkus správně přiřadit fotografie známých hudebních či filmových hvězd k fotografiím, na nichž jsou nalíčené a učesané.

plaz3

Přiřazuj:

plaz21

A jak je to správně?

1. Ashley Roberts, 2. Denise Richards, 3. Hilary Duff, 4. Nicole Scherzinger, 5. Heidi Montag, 6. Ashley Greene, 7. Julianne Moore, 8. Sienna Miller, 9. Kristen Bell

Text: Eliška R.
Foto: People.com

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

6 Comments
  1. Je tady i moje oblíbená herečka ze Stmívání , Ashley Greene a ona je i modelka a tak má skvělou postavu i pěkný obličej i bez make-upu .To je tak nefér ! Co my , obyčejní smrtelníci ?:-D

Leave a Reply

Your email address will not be published.