Letní Vánoce

Kromě sluníčka, vody, opalování a užívání, v létě máme i jisté povinnosti. Sice se na výročí, narozeniny a svátky druhých zapomíná v létě obzvlášť dobře, přesto bychom měli být fér a mít v záloze dárky i pro letní oslavence.

Když jsou prázdniny každý přepne na letní program a první místa žebříčku priorit zaujímá kam na party, co za plavky, kde si zaplavat….koho třeba sbalit? Často ti pak může vypadnout, že kamarádka slaví narozeniny. Ale darekvšechno se dá vždycky zachránit, je tu přeci internet!

Vtipné dárky

Díky síle internetu a mnoha e-shopům můžeš dárky objednávat pohodlně z domova a pak za pár dnů jen otevřít přepravní službě. Jelikož je ono zmiňované léto, což se dá volně přeložit jako zábava, zábava a zábava, mrkni se při výběru dárků na ty vtipné. Od originálních plážových tašek, přes pivní pasy pro kluky až po vtipné erotické hry pro páry je na trhu všechno. Jako bonus můžeš na narozeninovou party objednat pro každého zvířecí škrabošku nebo cylindr a upíří zuby. Fantazii se zkrátka meze nekladou. A co je víc než zábava na party?

Dárky podle ceny

Na většině e-shopech s dárkovým zbožím je kategorie výběru podle ceny. Zvláště pro studenty na brigádách je myslím velmi praktické moci se omezit nejen tím, co chceš pořídit, ale i finančním stropem. Proto rozhodně tuto možnost využij. I za „pár korun“ můžeš pořídit pěkný, originální dárek, který určitě potěší. Chce to možná jen víc času na výběr. Případně se na dražší dárek určitě složíte s ostatními kamarády a každý za sebe pak pořídíte jen maličkost pro radost.

Rychle a zběsile

Nespornou výhodou jsou i dodací lhůty. Například na e-shopu hubatacernoska.cz mají prakticky všechny dárky skladem, takže lhůta dodání je jen pár dnů. Co to znamená? Že i když přes všechno letní veselí zapomeneš dárek pořídit včas, pořád máš reálnou šanci vyhnout se společenskému faux pas a smutným očím oslavence.

A nakonec je třeba ještě dodat, že každý dárek, i ten nejmenší můžeš pořádně vylepšit. Jak? No přeci balením a samotným předáním. Zvlášť my holky si všímáme, jak je ten který dárek zabalený a kolik času nad tím dotyčný strávil. Takže žádné dárkové tašky, ale pěkně balicí papír, nůžky, izolepu a mašle a do toho! Originálně zabalený dárek udělá ten nejlepší první dojem.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed