Copánky – copy návod – z 5 pramenů, rybí cop

Rybí copOmrzely tě už ležérně rozpuštěné vlasy a obyčejné gumičkou sepnuté culíky? Hledáš ideální účes na léto, aby se ti mokré pramínky z bazénu netočily na všechny strany? Popadni hřebínek, gumičku a několik pinetek – naučíme tě, jak zmákneš sexy rybí cop!

Postup – rybí cop

  1. Uprostřed hlavy si vytvoř pěšinku. Vlasy tak rozdělíš na rovné dvě části. Nyní si nahoře hlavy na pravé straně vyber jeden středně silný pramen, napni jej a začni ho stáčet mezi dvěma prsty.
  2. Postupně přidej další dva pramínky, jeden ze středu hlavy, druhý z opačné strany – od čela, a stáčej je spolu s první pramínkem. Takto postupně pokračuj až se dostaneš zhruba na úroveň ušního boltce. Tam pramen připevni většími, aby se nerozplétal.Účes - rybí cop
  3. To samé opakuj na levé straně hlavy.
  4. Vyber si malé pinetky, kterých v tvých vlasech budou působit nejméně nápadně a trošku jimi zpevni celý svůj prozatimní výtvor.
  5. Opatrně uchop oba zapletené prameny, vyber z každého po jednom menším prameni a ty začni stáčet do jednoho společného. Postupně zase přidávej další prameny a jakmile budeš u konce, minimálně 3 cm před konečky (záleží na délce a střihu tvých vlasů) cop zakonči gumičkou.
  6. Sponky, které přichycovaly oba prameny u uší, nyní můžeš odstranit. Pokud se ti však zdá, že ti někde něco pořádně nedrží a některé pramínky mají tendenci nedržet tvar, zakroč v takovém místě opět nenápadnou pinetkou nebo vlásenkou.
  7. Celé své dílko nyní můžeš na závěr přelakovat lakem na vlasy, aby ti účes vydržel co nejdýl. A je hotovo, rybí cop je na světě!

Podíve se i na rasta copánky.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments
  1. A co takhle i nějaký účes pro sestříhané vlasy po ramena? Taky nechci chodit pořád v jednoum účesu! Dík

Leave a Reply

Your email address will not be published.