Milovat slevy se vyplatí

Každý den nová sleva, každý den jiné lákadlo – to je obchodní strategie českého projektu Slevomat.cz, jenž vznikl letos v dubnu. Vše funguje na principu hromadné slevy, kterou mohou obchodníci nabídnout díky tomu, že o ni projeví zájem dostatečně velký počet zájemců.

Za projektem stojí podnikatel Tomáš Čupr. “Čeští zákazníci několikanásobně překonali naše očekávání. Během čtvrt roku jsme dosáhli výsledků, které jsme očekávali až po prázdninách. Je to dáno tím, že Češi velmi dobře reagují na slevy a akční nabídky,” uvedl Čupr pro ČTK.

Úspěšnému startu portálu pomohlo využití sociálních sítí. Snad každá z nás má na Facebooku pár přátel, kteří denně sdílí odkazy na hromadné slevy. Původní nabídka byla jen pro Prahu, později se však rozšířila také na Brno, Olomouc, Ostravu i Plzeň. A na čem všem lze ušetřit? Téměř na všem, masáží a úklidem bytu počínaje, návštěvami kaváren či restaurací a adrenalinovými zážitky konče.

Jak na slevy na Slevomatu?

Pokud tě dnešní sleva nezaujala, můžeš se přihlásit k odběru novinek. Do příslušné kolonky vyplníš svůj e-mail. Pokud se ti aktuální sleva líbí, klikni na tlačítko “Koupit”. K celé transakci je potřeba zadat mailovou adresu a upřednostňovaný způsob platby. Pokud o slevu projeví zájem dostatečný počet lidí, mailem se dozvíš detaily platby (při platbě převodem) nebo ti rovnou přijde voucher (při platbě kartou). Peníze z účtu se strhnou pouze v případě, že bude sleva aktivní. Jednoduché, že? Nabídky slev lze sdílet na Facebooku, Twitteru či e-mailem, čímž si můžeš aktivaci dané slevy “pojistit”.

Jak slevu využít?

Poukázky na slevu jsou většinou platné od následujícího dne, mnoho kupónů má také předem určené datum spotřeby. V některých případech můžeš vouchery použít rovněž jako dárek – veškeré podmínky jsou uvedené přímo u denní nabídky. Pokud to není v podmínkách stanoveno jinak, nedostaneš zpátky drobné peníze nebo jinou kompenzaci za nevyužitou hodnotu kupónu. Odpovědi na nejrůznější otázky týkající se Slevomatu najdeš zde.

Tajemství úspěchu affiliate marketingu

Z pohledu zákazníka je systém nastaven takto: zákazník navštíví webovou stránku takzvaného  affiliate partnera, kde si rezervuje nabízený produkt. Prodejce tak získá zákazníka a affiliate partnerovi vyplatí určitý podíl ze zisku. Jde o efektivní způsob marketingu, který maximalizuje využití reklamních ploch a prodejce neplatí za reklamu zákazníkům, kteří o jeho produkty neprojeví zájem.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.