Místo čtení poslouchání – SOUTĚŽ

Také jsi jednou z příznivců čtení, ale v autobusech i autech se ti dělá špatně? Nebo bys ráda doplnila povinnou četbu, ale tloušťka knih tě děsí? Ať tak či tak nebo úplně jinak, na trhu je nepřeberné množství audioknih. Namísto brýlí nasadíš sluchátka a je to!

Od klasiků až po úplné novinky najdeš cokoli, co tě zajímá. K dispozici jsou i výukové audioknihy, takže je libo angličtinu, francouzštinu nebo třeba ruštinu? Učení poslechem je také podle posledních studií mnohem kniha_otevrena_strankyefektivnější a docílíš lepších výsledků dříve.
Pokud si chceš poslechem spíše zarelaxovat, stačí si do mobilu stáhnout aplikaci Audiotéka (dostupná pro Android, iOS i Windows) a můžeš si pohodlně vybírat knížky, na které máš zrovna chuť. Ceny audioknih jsou většinou mnohem nižší, případně stejné, takže se nemusíš bát velkých výdajů.

Poslouchání namluvených knih tě může poučit i uklidnit a díky tomu, že nemusíš namáhat oči, dá se v podstatě říct, že si ušetříš i zdraví. Včetně namožených zad (která z nás se nehrbí, že?) tak budeš relaxovat zdravě a v klidu.

Jestli tě láká koupit si nějakou audioknihu nebo si rozšířit audio knihovnu dávej pozor. Máme pro tebe soutěž!

Zodpověz správně otázku a tři vylosované získávají titul dle vlastního výběru zdarma na audioteka.cz.

Soutěžní otázka: Kolik titulů v sekci „Klasická díla“ najdeš na audioteka.cz?
a) 970
b)149
c)1123

Odpovědi zasílej na mail soutez(zavinac)slecna.info. Do předmětu uveď „ audioteka“. Soutěž končí 13. 5. 2014.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

audiotekaCZ logo

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.