Muž s velkým “M” – Chad Michael Murray

chadNedávno jsi mohla vidět na Nově film Dům voskových figurín, kde si zahrál i lamač dívčích srdcí Chad Michael Murray. Zaujal tě tento modrooký blonďák už v jiných filmech nebo jsi ho viděla poprvé? Ať už je to jakkoliv, připravili jsme pro tebe jeho stručný životopis.

Tento slaďouš rozhodně omámil už řadu dívek jeho osobitým šarmem a sexy vzhledem, který jsme mohli vidět už v řadách rolí.

Jeho celé jméno je Chad Michael Murray. Narodil se 24.9.1981 v Buffalu (New York). Vlastní matka ho opustila v 10 letech. V 15 letech prodělal operaci střev a později s zlomil nos, když skákal z budovy fast foodu. Právě v nemocnici přišel zlom v jeho životě. Jeho zdravotní sestřička ho inspirovala. Sama byla modelka a řekla mu, ať se zajímá o modeling, protože bude mít velký úspěch. A tak se odstartovala jeho celá kariéra.

V sedmnácti letech vyhrál stipendium v modelingové agentuře. Pro zájemkyně: měří 1, 83 metru. Krátce po svém úspěchu v modelingu dostal nabídku na svoji první roli a to jako Tristan DuGrey v seriálu Gilmorova děvčata. Postupně si získával přízeň více a více fanynek a dostal další roli v oblíbeném teenage seriálu Dawsonův svět jako Charlie Todd. Dostal se však mnohem výše a zahrál si v komedii Mezi námi děvčaty spolu s Lindsay Lohan a v romantickém filmu Moderní Popelka, tentokrát však s krásnou Hillary Duff.

V neposlední řadě si zahrál ve velmi úspěšném hororu Dům voskových figurín a ve spoustě dalších filmů jako vedlejší postava. Jeho kariéra tak stále rostla a teď se objevuje v americkém seriálu One Three Hill jako Lucas Scott, který se snad, co nejdříve dostane i k nám. Právě v tomhle filmu potkal svoji bývalou manželku Sophii Bush a roku 2005 proběhla svatba, na které údajně plakal. Ovšem první zamilovanost pominula a Chad svoji manželku opustil kvůli dívce se jménem Kenzie Dalton, také ze seriálu One Three Hill, s kterou je již šťastně zasnoubený.

Chad má mimo jiné 5 sourozenců. Jednu sestru a čtyři bratry. Rád si také zahraje fotbal a basket. Sport je jeho největším koníčkem. Není to však žádný škrt a podílí se také na charitativních akcích a bojích proti drogám. Miluje svoji rodinu a své blízké. Vlastní dokonce i 5 psů. Jeho nejoblíbenější knihou je Catcher in the Rye od J. D. Salingera. Má rád také hudbu, která ho vždy pozitivně naladí. Nejčastěji poslouchá Incubus, Franka Sinatru a Jamese Browna. Jeho oblíbeným seriálem je The Simpsons. Rád sleduje filmy a nejvíce obdivuje film Gladiátora Fight Club.

Za nejkrásnější dárek od holky považuje řetízek, který můžeš vidět na mnohých fotkách. V hloubi duše se údajně necítí jako slaďouš a když může tak si hlavu oholí a zahraje si na drsňáka. No, komu by se nelíbil? ;-)

Text: Míša F.
—–
7.1.2008

28 Comments
  1. Ale není špatnej, akorát je to takovej slaďoušek. No a já mám radši charimsatický čtyřicátníky :D
    Wentvorth taky není špatnej ;-)

  2. Míša F.: No tak ty zrovna nemusím, já miluju Javiera Bardema a Damiana Lewise, mají charisma, je jim 4´0, nesjou to žádní zajíci, skvěle hrajou a jsou prostě úúúúúúúžasní! J´adore Lewis et Bardem!

  3. podle mě je nejlepší Jared Leto je nejkrasnejsi a umi hrat i zpivat ale chad je taky dobrej ale na to mame jiste kazdej jinej nazor

  4. je sexy – viděla jsem ho v Domě voskových figurín a v Moderní Popelce – jsou to naprosto odlišné role. V Popelce vypadal úchvatně, jako sladák, ale v Domu vosk …… byl outsider. Je bombovní

Leave a Reply

Your email address will not be published.