Nezapomenutelné zážitky z říše zvířat

Zvířecí červen – Tandemové seskoky, exotické masáže či romantické pobyty jsou stále velmi oblíbenými překvapeními. V nabídce agentur dnes však najdeš nápady na originální dárky ze všech možných oblastí – říši zvířat nevyjímaje.

Láska ke zvířatům nemusí končit u vlastního psa v boudě, ve vlastním akvárku či návštěvě ZOO jednou za rok. Co takhle vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké je to být profesionálním ošetřovatelem zvířat, projet se na velbloudech nebo strávit romantický večer ve dvou v obřím akváriu? Zážitky, které nelze zapomenout.

koza

Jeden den sokolníkem (či sokolnicí?)

Obdivuješ dravé opeřence? Nemusí zůstat jen u toho, můžeš se k nim dostat tak blízko, jak je to jen možné. Jeden celý den se můžeš vžít do role neohroženého sokolníka a pocítit na vlastní kůži, jaké je to starat se o tyto vzdušné predátory. Dozvíš se spoustu zajímavých informací z ptačí říše, naučíš se připravovat dravcům krmení a zacházet se sokolnickou výstrojí.

Romantika ve vodním světě

Večeře ve dvou se sklenkou lahodného sektu nebude nikdy tak působivá, jako v prostředí obřího sladkovodního akvária. Ať už s miláčkem chcete oslavit své výročí nebo jen zažít společně něco opravdu speciálního, hejna pestrobarevných rybek a světlo procházející skrze křišťálově průzračnou vodu dodají vašim láskyplným chvilkám punc neopakovatelně kouzelné atmosféry.

Má to dva hrby, co to je?

Toužíš zažít opravdovou exotiku, aniž bys musela vycestovat do dalekých krajů? Na velbloudech se můžeš prohánět dokonce v jižních Čechách. Vytáhni svého miláčka na netradiční projížďku přírodou, která z velbloudího hřbetu vypadá ještě o něco krásnější. Kromě samotné jízdy se naučíte o tato cizokrajná zvířata pečovat, což je vskutku nevšední zážitek.

Jaké je to pracovat v ZOO?

Máš ráda zoologické zahrady a vždy jsi jako malá snila stát se ošetřovatelkou krokodýlů, šelem a dalších exotických zvířat? Nyní máš příležitost poznat zákulisí ZOO a dostat se do blízkosti zvířat, které jsi vždy obdivovala – pohladíš si žirafu a potřeseš si rukou se skotačivým lemurem. Konkrétní pavilon si můžeš vybrat podle svého přání.

Nabídku těchto a ještě více ulítlých zážitků najdeš na webu Firma na zážitky.cz.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.