Obleč si svého elektronického miláčka

Každá z nás má nějakou oblíbenou elektronickou hračku. Ať už jde o notebook, foťák nebo mobil, měl by vypadat dobře a vyjadřovat náš osobitý styl. Výrobci elektroniky se sice snaží, ale ne každé se poštěstí mít doma právě ten nejvíc cool kousek.

Někdy zkrátka musíme vzít zavděk omezeným výběrem mezi fádními stříbrnými a černými modely elektroniky. Nic však není ztraceno! Stačí, když si pořídíš některý z originálních a zajímavých oblečků na notebook, foťák, mobil nebo MP3 přehrávač.

brasnicky1

Stylové obaly na notebooky

Obaly na notebooky nejsou jen stylové, ale ochrání notebook před poškrábáním a zmírní případný pád. Vyrábí se z různých materiálů. Skvělý je například neopren, který je nejen příjemný na dotek, ale také voděodolný, takže Tvůj notebook přežije i nějaký ten mírný letní deštík. K trendy značkám v obalech na notebooky patří například BUILT, AHA, Golla, nebo Caselogic.

Pokud potřebuješ notebook často přenášet do školy, hodit se ti bude brašna na notebook. Brašny a tašky mívají popruh přes rameno a další kapsy a přihrádky, takže se do nich vlezou krom notebooku i další nezbytnosti. Jsi-li sportovnější typ, šáhnout můžeš například i po batohu na notebook. Naopak vyznavačky elegantnějšího stylu osloví spíše dámské kabelky na notebooky.

Nová image i pro mobil a foťák

Stejně tak jako notebook si můžeš obléct i svůj foťák nebo mobil do atraktivního pouzdra či obalu. Zazáříš pak i s postarším modelem a navíc ti může ladit ke kabelce. Nejlevnější pořídíš už kolem dvou set korun.

Tip: Pro všechny čtenářky Slečna.info připravil e-shop brašničky.cz speciální slevu 5 % na veškerý sortiment. Stačí, když do poznámky k objednávce napíšeš tajné heslo ČTU SLEČNA.info, CHCI SLEVU 5 %. Slevu nelze sčítat s jinými slevami a platí do 15. července 2010.

brasnicky2

Soutěž: Získej dvě poukázky na nákup

Originální brašnu na notebook, foťák nebo mobil nyní můžeš vyhrát v naší soutěži! Hrajeme totiž o dvě poukázky na nákup v e-shopu v hodnotě 300 korun (vybereš-li si dražší věc, můžeš si zbytek částky doplatit). Stačí, když do komentářů k tomuto článku vložíš odkaz na podle tebe nejšílenější obal nebo brašnu z www.brasnicky.cz.

Soutěž bude ukončena v neděli 4. července 2010 v 17 hodin.
Každý může soutěžit pouze jednou. V případě, že bys do komentářů vepsala se stejným e-mailem vícero odpovědí, do slosování budeš zařazena pouze jedenkrát.

Upozornění: Abys  mohla vyhrát, je důležité, abys do kolonky „e-mail“ vepsala svou elektronickou adresu. Nezobrazí se u komentáře, nikde ji nebudeme uvádět ani využívat k žádným jiným účelům. Abychom však mohli získat poštovní adresu výherce, je velmi důležité, aby e-mailová adresa byla napsána správně. Pokud se nám nepodaří pomocí uvedeného e-mailu výherce kontaktovat, vylosujeme někoho jiného.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

27 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.