Zábava do kapsy – hry pro tablety a mobily

Znáš to, ujede ti autobus a dvacet minut strávíš na zastávce. Jak využít čas, pokud se zrovna nepotřebuješ něco učit? Ano, správně, co takhle zahrát si hru? Ale ne jen tak ledajakou, Slečna pro tebe připravila výběr takových her, které tě zaručeně chytí!

Dnes se zaměříme na hry, které baví hlavně děvčata. Spousta z nich si totiž myslí, že hry jsou zábava pro pány a vůbec pounetuší, že existuje spousta her, které jsou pro ně jako dělané. Že nevěříš?

Angry Birds: Stella

Angry Birds asi není nutné nikomu nějak zvlášť představovat. Prostě a jednoduše, bojuj proti zlým a zavilým prasatům, kteří ohrožují roztomilé, ale také pěkně rozzuřené ptáky! V tomto případě se jedná o ptačí slečnu Stellu, které zlá královna odcizila mapu. A Stella se s tím rozhodně nehodlá spířit, vyráží tedy odvážně do boje. Tato verze známé hry je zvláštní zejména svým barevným laděním. Objevují se zde totiž zejména pastelové tóny, růžové zkrátka neunikneš. Všude, kam se podíváš, uvidíš roztomilé objekty a neméně roztomilou Stellu. Nenech se však zmást, jedná se o stejně drsnou hru, jako všechny dřívější verze. Navíc je obohacená o nové a zajímavé techniky boje, zkrátka je na co se těšit.

Pou

Neříkej, že ještě nemáš svého Poua? Zahrát si ho můžeš na všech tabletech a mobilech. V Pouovi se musíš dobře starat o těžko popsatelnou potvůrku, malé mimozemské zvířátko, které rádo jí, spí a baví se. Se svým Pouem si užiješ spoustu zábavy a dokonce mu můžeš kupovat i oblečení a další věci, aby byl tvůj Pou jedinečný. A pak se s Pouem samozřejmě můžeš pochlubit i svým přátelům. Možná ti připomíná dětství a kdysi velmi oblíbené Tamagotchi, a budeš mít pravdu. Pracuje totiž na dost podobném principu, jen je daleko sofistikovanější a je s ním větší legrace.

Candy Crush Saga

Tuto hru určitě znáš z Facebooku, ale nyní ji můžeš mít s sebou všude! Pro ty, které ještě neměly tu čest, musíš prostě spojovat alespoň tři sladkosti – když se ti to podaří, dobroty zmizí a ty dostaneš body, které potřebuješ k postupu do dalšího kola, jednoduché! Když se ti navíc podaří spojit víc než tři stejné sladkosti, dostaneš bonusový bonbón, který ti pomůže v snadnějším dokončení kola, protože po jeho spojení se stejnobarevnými sladkostmi se spustí nezastavitelná lavina, která ti přidá spoustu bodů. Candy Crush Saga je vizuálně zdaleka nejhezčí podobná hra, která nesmí na tvém tabletu nebo telefonu chybět! Díky snad nekonečnému počtu levelů se ti nestane, že by tě omrzela.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.