Pořiď si stylového psacího parťáka

Psaní je každodenní rutinou a bez psacích potřeb se nelze obejít. Málokoho by však napadlo, že právě plnicí pera se stanou módním hitem. Také bys nějaký originální kousek ráda vlastnila? Nahlédni s námi do tajů psacího luxusu.

psaci_pera

Jedinečná luxusní pera

V dnešní době se klade velký důraz na eleganci, luxus a design. Doplňky, které doladí tvou jedinečnou image, jsou čím dál nepostradatelnější. Nejde však jen o trendy botky, sladěnou kabelku a šmrncovní pásek. Trendy jdou dál – do popředí zájmu se dostávají i tak „obyčejné“ věci, jako jsou psací potřeby.

Výjimečnost luxusních plnicích per spočívá nejen v originálním vzhledu, ale také v materiálu, ze kterého je pero vyrobeno a od kterého se dále odvíjí samozřejmě i cena. Pozlacená, stříbrná, diamanty posetá pera patří k vrcholu luxusu. K dostání jsou samozřejmě i méně finančně náročné a přitom neméně krásné kousky.

Kvalita by měla být prioritou

parker_peraPokud ses rozhodla vyměnit své nudné propisky za pořádná plnící pera, z nichž se určitě jedno stane tvým parťákem nejen ve škole či v kanceláři, poohlédni se nejdříve po různých značkách a všímej si hodnocení a názorů ostatních kupujících. Kvalita je záruka dlouhé životnosti výrobku, čímž si můžeš ušetřit spoustu dalších starostí s případnými vadami výrobku.

Tipy:
Plnicí pera Parker: Píše se s nimi jako s pírkem a jejich hustá náplň vydrží opravdu dlouho.
Plnicí pera Waterman: Šmrncovní francouzský design okouzlí zejména milovnice elegantního stylu.

Pohodlné psaní nade vše

Řada prodejců nabízí opravdu stylové a originální plnicí pera, která vytvářejí osobitý styl. V nabídkách však nalezneš i klasická elegantní pera, která i přes příval nových trendů neztrácejí svou popularitu.

Vzhled a tvar těchto pisátek je různý, barev máš na výběr nespočet. Důležité však je, aby se ti s pracně vybraným perem opravdu dobře a pohodlně psalo. Vyrábí se pera s odlišnou tloušťkou, takže si můžeš přesně vybrat to, které ti bude perfektně sedět do ruky.

Brilantní dárek, který potěší

Určitě často řešíš otázku, čím bys potěšila své blízké. Nejlepším dárkem je obvykle věc, kterou dotyčný skutečně využije. Plnicí pero je ideálním dárkem pro kohokoliv a k jakékoliv příležitosti.

Kde plnicí pera seženeš?

Chceš se dozvědět víc? Mrkni se na webové stránky – plnici-pera.cz, kde zjistíš mnoho zajímavých informací z historie psacích potřeb a zároveň spoustu rad, jak si vybrat to nejlepší. Na této stránce nalezneš taktéž odkaz na e-shop, který ti nabídne luxusní pera a mnoho zajímavých variant pisátek za fajn ceny.

6 Comments
  1. Jé pera, ta pro mě jsou hodně důležitá, pořá něco píšu ;) Takže věčně jich mám doma nedostatek (i ta kvalitní většinou vypíšu během pár dní :D…)

  2. No, jednou sem dostala parkera (prupisku) na Vánoce. Moc dobře se mi s tím nepsalo. Je to dost těžký, ten konec je poměrně ,,tlustej” … upřednostňuju plastový prupisky z papírnictví za 20 Kč… :D

  3. Zajímavé, ale podle mě naprosto zbytečné. Raději si koupím třeba každých 14 dní novou a nejlevnější propisku za 10 korun. Nemusí mi pak být líto, kdyby se náhodou rozbila nebo bych jí ztratila. Prostě je podle mě blbost dávat nějaké větší peníze do takové věci jako je propiska..

  4. Ale to zase záleží na tom, kdo s ní píše. Pokud je to třináctiletá ( holka, jako já :D ), tak se to ani moc nevyplatí. Kde bych s ní psala? V kanceláři? Ale třeba můj taťka, ten si na takové drobnosti – era, hodinky atd. opravdu potrpí…

  5. Já měla jednou takovou drahou propisku a taky se mi sní nepsalo dobře.Hrozně těžká a už po chvíli mě bolela ruka…….

Leave a Reply

Your email address will not be published.