Originální rande – rande tak trochu jinak

Nebaví tě chodit na rande do kina či kavárny, kde vám nezbývá nic jiného, než sedět, povídat si, popř. sledovat nezáživný film, u kterého zíváš nudou? Chceš být originální a přitom tvému vysněnému klukovi připravit zážitek, na který jen tak nezapomene? Mrkni na naše originální rande.

Ano, ano. Milujeme zážitky, zkušenosti a nové věci. Ty však pořád marně čekáš, až tě tvůj idol někam pozve? Proč ho nezkusíš pozvat sama? Kluci na holkách obdivují jejich odvážnost a kreativitu. Navíc jsme ve 21. století a tradice, že má první dojít kluk za holkou a pozvat ji do kina, je už pasé. Proč si nezkusit vyměnit roli? Může to být mnohem zábavnější.
Slečn@ má pro tebe 4 tipy na tak trochu netradiční rande.

ZIMNÍ HRÁTKY

Stupně Celsia už pomalu klesají a dosahují nulových hodnot. Téměř v každém regionu už napadla trocha sněhu a zanedlouho nás čeká zamrzání rybníků. Co takové „sáňkovací rande“? Každý má přece rád dovádění a legraci. Opraš své staré sáňky či vyhrab ze skříně igelitové tašky a vydejte se na kopec. Nemusí to být přímo Sněžka, bohatě postačí malinký svah, kde to hlavně musí klouzat.
Výborným nápadem je i bruslení. Zajděte si na zimní stadion nebo na zamrzlý rybník, kde najdete i trochu víc soukromí, ale kde jste si jistí, že se pod vámi led neprolomí. Zkoušejte nové styly bruslení a nebo se jen tak hoňte po ledové ploše. I když vás po celou dobu bude zaručeně hřát láska, můžete si po namáhavé dnu zajít do kavárny na zasloužený, horký čaj.

NAKUPUJEME

Jak je známo, kluci si na obchodní centra nepotrpí. Nakupování je pro ně ztráta času a kdyby mohli, tak by v těch ošoupaných škrpálech vydrželi klidně ještě další tři roky. Bohužel je tu jediná smůla, že na Vánoce jim nezbývá nic jiného, než se donutit a nakoupit všechny ty potřebné věcičky kámošům a rodině. Udělej ze sebe proto hodnou holku a pomoz svému klukovi s výběrem. Rozhodně mu tím usnadníš práci, protože jak je známo, holky mají mnohem lepší fantazii a nakupování mají zmáknuté na jedničku. Společně si předhazujte dárky pro vaše blízké a stane se tak z toho nevšední záležitost, která vás zase o něco víc sblíží.

FILMOVÝ ZÁŽITEK

Oba milujete filmy, ale nikdy se neshodnete na stejném? On upřednostňuje horory a fantasy, kdežto ty máš ráda romantické slaďáky?
Udělejte z toho kompromis. Pozvi svého kluka k sobě domů či naopak, udělejte si misku popcornu, pohodlně se uvelebte a nejprve si pusťte jeho strašidelný horor, u kterého ti budou vstávat vlasy na hlavě. Má to svoje kladné plusy. Budete tak vystrašení, že se budete muset držet za ruce a choulit se sobě vzájemně v náručí.
A naopak – i když se ti může zdát, že kluky prostě romantické filmy vůbec nedojímají, tak věř, že opak je pravdou. Možná zkusí historku se spadnutím smítka do očí nebo alergii na tvůj fíkus.

MISS A MISTER

Sedíš se svým klukem v pokoji, v televizi nic neběží, nikam se vám nechce a dochází téma k hovoru? Máme pro tebe SOS plán. Co si zahrát na „missáky“ netradičním způsobem? Vytáhni všechny své šminky, ukradni bráchovi gel na vlasy nebo si půjč mámino tužidlo. Je jasné, že oba byste se dokázali naprosto běžně upravit. Ovšem zkuste změnu a udělejte ze sebe kosmetičky. Tvému klukovi udělej na hlavě parádní číro a naopak se nech od něho namalovat. Uvidíte, že se neudržíte vážného obličeje, když uvidíte konečné výsledky.

Pokud nemáš stále dost, máme pro tebe další tipy na rande. Máš další nápady, které se tu neobjevily? Napiš nám do komentářů!

Text: Míša F.

12 Comments
  1. super článek akorát si myslím,že je divné,kdybych pozvala nejakýho kluka na 1. rande domu:-D nemáte nejaký tip na 1. rande s klukem,kterýho moc neznám,teda kromě kina cukrárny atd?

  2. ale tak zase cukrárna je docela fajn, né? Včera jsem si psala s jedním kámošem a domluvili jsme se, že někdy budeme muset jít do cukrárny, protože máme oba šíleně rádi sladký:D

  3. Anne, samozřejmě :-) Tyhle typy nejsou vyloženě pro první rande, řekla bych spíš pro několikáté, kdy už máte všechno projdené několikrát a chceš být originální a vymslet nějaký neotřelý plán ;-) Na první rande bych taky šla raději do kina nebo cukrárny…

  4. hm… mozna dobrej napad, ale ver ze jsou jine a lepsi cinnosti. treba se projit s pejskem. nebo vyjet na vilet. jit k rece.neco dobreho uvarit nebo jen uklidit pokoj nebo se pomilovat.

  5. Myslim, ze jste trochu vedle..
    Zimni hratky – dobré, Nakupujeme – určitě ze sebe neudelate hodnou. To mu spis dejte jen tu inspiraci a ne nakej zevl po nakupnim centru.. Filmový zážitek – úplně nejpelší je si třeba na http://www.csfd.cz najít jeden kompromis. Co se líbí oboum.. Většinou vyhrává komedie.. a Miss a mister – to je úplně nejhorší. Žádnej kluk by nechtěl, aby mu nekdo patlal na hlavu nakej pitomej gel (az na samponky) a ja osobne ocenuju, kdyz to se sminkama slecna neprehani.. nejlepe bez nich.
    Co třeba jít si zahrát nejakou hru do cajovny, nebo jit delat blbosti do bazenu, nebo jit si procitat z recese bravo do knihovny, nebo jit vyvencit nakyho (trhace) do utulku nebo hledat cashe – http://www.geocashing.com to je docela vdecny rande..

Leave a Reply

Your email address will not be published.