Retro hračky pro malé i velké: Hmyzouni přichází!

Ponožky, pyžamo, bonboniéra ze sámošky nebo kniha, kterou už máš. Nevhodné dárky obvykle moc nepotěší a z předmětů denní potřeby nikdo radostí do stropu skákat nebude. Retro hmyzouni na klíček zato zabaví malé i velké třeba na celé hodiny.

awika

Pro milovníky mechanických hraček, které ještě nostalgické vzpomínky na natahovací žabičky, berušky, pejsky a autíčka z dětství neopustily, jsou hmyzouni jako stvoření. Absolutně retro jsou i díky svému celokovovému provedení; natahují se klasicky mechanicky (klíčkem), a nepotřebují proto žádné baterie. Hmyzáci se liší nejen svým vzhledem, ale i schopnostmi. Zatímco Le Pinch zdolá veškeré překážky na pracovním stole, Cosmojetz poskakuje na tom páru nohou, na který ho majitel postaví. Kolečky vybavený Sparklz dokáže překonat ze všech hmyzounů největší vzdálenost – své jméno dostal díky tomu, že z něj za jízdy odlétávají jiskřičky.

Sérii hmyzounů navrhl designér Chico Bicalho, rodák z Ria de Janeira. Chico vyrostl obklopen deštným pralesem, proto věří, že lidé mají žít v souladu s přírodou a snažit se pochopit její duši.

¨lepinch

Každý hmyzák je unikátní, jejich cena se pohybuje mezi třemi až pěti sty korunami za kus. Všechny tyto vlastnosti z nich dělají ideální sběratelský artikl, který není nutné schovávat za sklo do vitríny. S hmyzáky má být především zábava! Seženeš je v e-shopu skeble.cz .

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.