Samsung hledá talent! Předveď se na Youtube a staň se hvězdou

Myslíš si, že v sobě máš kus talentu a dokážeš něco, na co každý zůstane zírat s otevřenou pusou? Nechce se ti ale přihlašovat do trapných soutěží v malém českém “rybníčku” a nechat se ponižovat arogantními porotci? Předveď se v nové talentové soutěži na Youtube. S ní se můžeš proslavit rovnou po celém světě.

Hvězdou se můžeš stát i díky videu na Youtube

Společnost Samsung Electronics vyhlásila novou talentovou soutěž s jednoduchým, avšak výstižným názvem STAGE. Pódiem ti zde nečekaně nebudou divadelní prkna, nýbrž speciální profil na Youtube.com.

Soutěž sice běží už od letošního července, ale na přihlašování do posledního semifinálového kola máš ještě celý říjen. Výherci semifinálových kol získají 3 000 dolarů, absolutní šampion bude bohatší dokonce o 10 000 (v přepočtu téměř dva miliony korun). Jeho “kousek” bude poté zpracován znovu ve spolupráci s profesionály a stane se hvězdou dalšího propagačního videa celosvětové reklamní kampaně Samsung Mobile.

Co pro to musíš udělat?

1) Musíš splňovat jasně dané podmínky: být občankou některé z vybraných zemí (Česká republika mezi nimi je) a být starší 13 let.

2) Připrav video, na kterém předvedeš svůj talent. Nemusíš na něm být sama – klidně si přizvi kamarády nebo třeba domácího mazlíčka. Tvůj příspěvek však nesmí být delší než dvě minuty, jinak bude ze soutěže vyřazen. Zároveň v něm nesmí být zobrazeny žádné značky (například značkový nápis na tričku) a video nesmí porušovat autorská práva (například využitím hudby, nejedná-li se o tvůj vlastní počin). Pokud budeš ve videu také mluvit, nezapomeň, že jediným přípustným jazykem soutěže je angličtina. Video zároveň nesmí porušovat dobré mravy nebo jakýmkoliv způsobem urážet či vyslovovat negativní postoj k pořadateli soutěže.

Tip: Ideální je, pokud k pořízení videa použiješ chytrý tablet Samsung Galaxy tab, se kterým video natočíš a zároveň i zpracuješ a odešleš.

3) K natočení je nutné využít konkrétní aplikaci – Stage YouTube Contest Android app (zdarma ke stažení). Poté video nahraješ na profil soutěže na Youtube či na Facebooku (i zde je ale nutné mít profil na Youtube a přihlásit se pod svým nickem). Každý soutěžící může v průběhu celé soutěže nahrát maximálně tři soutěžní příspěvky, všechny další budou automaticky vyřazeny.

Kdo rozhoduje o vítězi?

I když se soutěže přímo nezúčastníš, můžeš se do ní zapojit alespoň hlasováním. Na Youtube můžeš sledovat soutěžní videa a dát hlas těm, které jsou podle tebe opravdu “cool”. Všechna videa (vlastní či cizí) můžeš navíc sdílet na různých internetových sítích a vzbudit tak zájem o soutěž také ve svých kamarádech.

Přestože mnozí možná namítnou, že jde zase jen o další “klikačku”, nezapomínej na to, co je v této branži nejdůležitější a od čeho se odvíjí podstata a formát celé soutěže – čím víc lidí tvůj talent na vlastní oči uvidí, tím výš bude stoupat tvá hvězda!

Pro inspiraci mrkni na toto úžasné video:

(komerční sdělení)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.