Sexy, zářivá i veselá – s novými vůněmi od Rexony

rexonaRexona představila tři nové antiperspiranty, které nadchnou svou vůní a zároveň spolehlivě ochrání. Pro uvedení na trh připravila velkolepý večer, kterým provázel Tomáš Krejčíř. Akce se konala 19. března 2009 na Občanské plovárně za přítomnosti módní návrhářky Tatiany Kovaříkové, která představila exkluzivní kolekci šatů navrženou právě pro značku Rexona. Své modely pojmenovala podle nových antiperspirantů – Sexy, Shiny a Happy.

„Při jejich navrhování jsem se držela i barev, které jednotlivé vůně charakterizují, jsou totiž veselé a zároveň velmi ženské,“ odpověděla Kovaříková na otázku, čím se nechala inspirovat. V rámci Rexona Fashion Show představila také část své kolekce pro jaro a léto 2009. Šaty prezentovaly někdejší Miss Jana Doleželová, Kateřina Sokolová a Zuzana Jandová.

rexona2Díky vůni Shiny vznikl zlatě zářící model podtržený svůdnými kameny Swarovski. Antiperspirant se svěží vůní limetky, květin a ovocných plodů dodá ženě pocit absolutního bezpečí. Šaty Happy zaujmou odlehčenými tvary a nádhernou barvou, vůně je pak souhrou ovocných plodů a květin doplněnou vanilkou a muškátem, které podtrhují ženskost a umožňují průchod radosti. Poslední róba Sexy je velmi smyslná, tak jako vůně, kterou prezentuje. „Model hýří barvami v několika odstínech lila a inspirací mi byly křivky ženského těla,“ dodala Kovaříková. Antiperspirant odhalí kombinaci červených plodů a meruňky, které jsou podtrženy cedrovým dřevem.

Během večera předvedl své schopnosti také Marcel Talpan, Barman roku 2007. Přítomné oslnil svými triky nejen s alkoholickými nápoji a odvážně laškoval také s ohněm. Na závěr své show připravil koktejly překvapivě nazvané Shiny, Sexy a Happy. V průběhu večera se ukázaly také modelky Dominika Mesarošová a Eva Čerešňáková, první Česká vicemiss za rok 2007.

rexona3

Pro hosty byl připraven vynikající raut, různé druhy alko a nealko nápojů a v neposlední řadě si mohli nechat namíchat jeden z koktejlů z dílny Talpana. „Práci barmana se věnuji již osm let a stále mě to baví, hlavně tedy vystoupení pro diváky,“ svěřil se Talpan. Bravurně během chvilky namíchal lahodné drinky, na kterých si přítomní pochutnávali i po módní přehlídce, která se po skončení proměnila v diskotéku. Ze začátku se snažily hosty roztančit Rexona dívky, které svými svůdnými pohyby nalákaly na parket i ostatní přítomné.

Text: Hripsime Zohrabyan
Foto: Tomáš Repka

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

21 Comments
 1. To Martina: Jednoduše, konalo se to totiž 19.března :) a chtělo by to popisky obrázků, protože co má být ta happy a co sexy jsem moc nepochopila. Červené šaty mi totiž nepřijdou ani sexy ani happy…

 2. Lahvičky vypadají skvěle a myslím, že to bude určitě i krásně vonět, ale Rexonu nepoužívám od té doby, co jsem zjistila, že obsahuje Aluminum neboli hliník který může způsobit rakovinu prsu. Od té doby raději používám Adidas, Fa, nebo C-thru :)

 3. For Sabka: Jen tak mimochodem i Adidas nebo Fa obsahují hliník.. To totiž většina těch funkčnějších antiperspirantů (pozor! neplést s deoderanty – ty hliník neobsahují, protože nebrání vzniku potu, pouze ho překrývají) .. A navíc vědci došli k tomu, že když antiperspirant s hliníkem nebudeš používat bezprostředně po holení či jiném podráždením podpaží, je riziko vzniku rakoviny minimální..

 4. For Sabka-Děkuju, tak to si to nekoupím :-)
  For Peťush- Adidas některé, ale třeba Fruithy Rhytmus NE !!! Schválně jsem se teď mrkla :-)
  Sice to je možný, ale stejně to jsou hnoje :-)

 5. jj,já mám to happy.ale co je tohle sakra za článek?!v jednom píšete jak trapné sou reklamy na kosmetické výrobky a nemáme je brát vážně a nechat se ovlivňovat,a další článek je reklama SAMA!proboha!!

 6. Tenhle článek je nudnej až k uzoufání.Jako kdybyste ho odněkud zkopírovali.
  K čemu mi tohle bude?Myslela jsem,že Slečna má na víc.

Leave a Reply

Your email address will not be published.