Silvestr 2013 je tu! Jaký byl uplynulý rok?

A je to tu! Silvestr, tedy velkolepé zakončení celého roku. Někdo se na rok 2014 těší, někdo se bojí, jiní si již pečlivě sepisují novoroční předsevzetí: přestanu kouřit, začnu víc cvičit, budu pravidelně volat mamce, rozhodně si konečně najdu kluka, najdu vysněnou práci…

Je jen tvrdou realitou, že prakticky nic z takovýchto předsevzetí nikdy nedodržíme. Ale co na tom, naděje přeci umírá poslední, takže ji přiživujeme jak se dá. Nejdůležitější částí konce roku bývá jakési ohlédnutí na rok pf slecnauplynulý, takže připravit, otočit, teď!

Co přinesla móda

Tento rok jsme se utvrdili opětovně v tom, že vše je možné a že staré umí být nové. Módní průmysl nám ukázal, jak nosit kousky po našich rodičích, že velké vzory nejsou passé a že vede hlavně přirozenost. Na jaře jsme vyzkoušely kožené kabátky se šikmým zipem, v létě jsme ulétávaly na dlouhatánských šatech, na podzim jsme se zachumlaly do kožešinových vest a nyní si užíváme vracející se módu roláků i károvaných svetříků.
Dalo by se říct, že tento rok se módní průmysl opravdu snažil o návraty všeho druhu, takže pokud jsi ve skříni našla kousky z minulých let, mohla jsi je s přehledem skloubit do „cool“ outfitu.

Co přinesla politika

Nejsme web se zaměřením na politické dění, přesto pro úplnost zahrnu to nejdůležitější a stručně. Poprvé jsme si, my občané, volili vlastnoručně prezidenta, dále pak jsme se notně zasmáli u zpráv (někteří možná poplakali) a v neposlední řadě jsme byli svědky několika bizarních situací na naší politické scéně – poslední je kníže a jeho zvláštní slečna “milenka”.

Co přinesl svět

Asi nejsledovanější událostí bylo narození britského prince Williema, dále pak přijal funkci nový papež František, rozloučili jsme se s několika známými osobnostmi ( Pavel Bobek, Jiřina Jirásková). Další důležitou událost, kterou musím zmínit je volba nejvíc sexy muže, kterým se stal Adam Levine. Ve sportu nás mile překvapili tenisté, jelikož nám vyhráli po několika letech Davis Cup.

Co přinesla Slečna

Kromě novinek, mnoha návodů a receptů, jsi se v tomto roce dočkala i řady zajímavých rozhovorů. Slečna se celý rok poctivě snažila přinášet novinky ze světa módy, zdraví i krásy. Pobavit jsi se mohla u letních povídek, přiučila jsi se ručnímu vyrábění i pečení. Soutěžila jsi s námi o hodnotné a zajímavé ceny a bavila ses u našich článků. Poznala jsi skrytá tajemství sexu a svěřovala se, poradili jsme ti jak na vztahy a vůbec vše co s nimi souvisí.
Děkujeme ti za tvou přízeň a do nového roku si dáváme předsevzetí, bavit tě tak, jako do teď a ještě mnohem víc!

Co přinese rok 2014 není jisté, co ale jisté je, že si naliješ šampaňské, ťukneš si s kamarády a užiješ si tuhle velkolepou novoroční noc!

No Comments Yet

Comments are closed