Silvestrovská party může začít. Tipy, jak se zabavit

Neustále kolem sebe slyšíme, jak se Vánoce nezadržitelně blíží. Jenže by byla opravdu škoda, zapomenout při tom všem shonu na oblíbené datum 31.12. Silvestr už zřejmě neslavíš v rodinném kruhu u televizního varieté, a proto jsou typy na silvestrovskou party přesně to, co by tě mělo nakopnout.

Trávit Silvestra s televizním varieté není cool!

Tenhle rok si Silvestr naplánuj s předstihem a poslední noc roku si hleď královsky užít!

Tour de bar!

S partou kamarádů můžeš vyrazit do města a do klubů. Na Silvestra je všude spousty akcí, kde se zabavíš a užiješ si skvělé minuty nového roku. Nejen ve velkých městech se konají novoroční diskotéky, ale i na vesnicích si nikdo nenechá takhle důležitou noc ujít bez pořádné akce.

Můžete si společně naplánovat zajít buď do jednoho klubu anebo uspořádat „tour de bar“. Když začnete dostatečně brzo, do dvanácti stihnete obejít všechny možné akce. Nudit se rozhodně nebudete, v každém klubu si dáte jednoho panáka a jede se dál. Konec tour de bar si ovšem naplánujte nejpozději na půl dvanáctou, abyste si stihli přesně o půlnoci všichni ťuknout. Je to trochu vyčerpávající varianta, ale stoprocentně se u toho všichni pobavíte a zažijete něco jiného.

Zábava může být i doma

Jestli se ti nechce “trajdat” po městě a máš doma volno, pozvi kamarády k sobě, kde pro ně můžeš uspořádat večer plný her. Tím ovšem nemyslím Člověče,nezlob se nebo Canastu. Samozřejmě. Pojmi to jako výzvu a už k Vánocům můžeš každému z kamarádů nadělit nějakou vtipnou hračku, kterou pak na party přinese. A protože i na Silvestra se dávají dárky, proč toho co nejlépe nevyužít? Po pár panácích na uvolněnou si zahrajte například hru pravda a lež, a to opravdu profesionálně. Daruj některému kamarádovi detektor lži, který nenechá žádnou lež bez postihu. Hra pak dostane další rozměr.

Nebo připrav rovnou důmyslnou celovečerní hru. Něco podobného jako hry, které si pamatuješ z táborů v dětských letech. Pravidla můžou být následující: Téma večera zní pravda a lež. Každý, kdo přijde, přinese lahev něčeho dobrého. Kdykoli během celého večera si budete moci pokládat otázky. Dotyčný si může vybrat, jestli odpoví za pomoci detektoru anebo například panákové loterie. Když neodpoví pravdivě, detektor mu dá malý šok. Když si vybere loterii a bude lhát, musí pak vypít na ex panáka. Postupem večera budou všichni asi mnohem sdílnější než na začátku, takže se toho o sobě dozvíte opravdu hodně.

Důležité pravidlo na konec: Abyste i po Silvestru zůstali všichni kamarádi, na začátku si na rovinu řekněte, že co se ten večer stane a řekne, výhradně ve vaší společnosti taky zůstane. Vytahovat, co kdo řekl, druhý den před jinými by přátelstvím jen uškodilo.

Nejen alkohol plodí zábavu

Alkohol uvolní náladu, ale přeci jen to není to jediné a nenahraditelné. Zábavu si užiješ i u jiných vtipných her, jako je například oblíbena flaška nebo jednoduché hry, které si můžeš sama vymyslet i vyrobit. Stačí tužka, lístečky a nápad na vtipné úkoly. Podle toho, co si kdo vylosuje, musí úkol splnit. Nadstavbou může být, že pokud úkol opravdu plnit nechce, můžete ho za určitých všemi odsouhlasených podmínek poslat dál.

Jestli jsi čerstvě zamilovaná, zábavný Silvestr si můžeš užít i jen v přítomnosti přítele. Trochu erotických her nikomu neuškodilo a nudit se rozhodně nebudete.

Silvestr je svátek příchodu nového roku, a proto by sis ho měla opravdu užít a naplnit zábavou, štěstím a radostí. Protože jak se říká: Jak na Nový rok, tak po celý rok. Proto když budeš sedět sama doma….. asi víš. A jak si tenhle večer užít lépe, než v přítomnosti kamarádů nebo přítele nebo jednoduše lidí, které máš ráda.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.