Soutěž: Vyhraj prázdninové čtení

Prázdniny utíkají rychle a pořád je co dělat. Přesto není na škodu se na chvíli zastavit, a sednout si v parku nebo doma na zahradě s dobrou knížkou. Že se ti nechce do knihovny? Nevadí. Slečna rozdává pět knížek a jednu z nich pošle domů třeba právě tobě. Stačí se zapojit do naší letní soutěže. A co je nejdůležitější? Nejsou to jen tak ledajaké “románky”, u kterých bys zívala nudou.

Vyhraj prima čtení na léto

Viki Valenská: Lásky na pracovisku

Také máš občas pocit, že si život sama sobě komplikuješ, protože se prostě nedokážeš v pravý čas rozhodnout? V tom případě se do postavy hlavní hrdinky knihy s podtitulem “můj život jako z televize” vžiješ hned po několika prvních stránkách. Naštěstí se vždy najde někdo kdo poslouchá za dveřmi a rád pomůže…

Možná trochu zamotaný, avšak příjemně svěží příběh Niki vykresluje rozmanité vztahy uvnitř jedné firmy. Děj je poskládaný z malých střípků, které se postupně spojují a vybarvují přesně tak, jak bys to asi nejméně čekala. Všechny postavy jsou jako živé – při čtení tak lehce nabydeš dojmu, že všechny znáš osobně. A při obrácení posledního listu knížky se s nimi nebudeš chtít rozloučit. Na prázdniny prostě ideální čtení.

Anonymní autor: Neplnoletý

Teenagera Huga vychovaly postupně tři různé matky, vyrůstal mezi samými holčičími vrstevnicemi. Dospívající mladík se snaží najít sám sebe, příběh je tak protkán otazníky a úvahami o touhách, pochybnostech a ideálech. Kdo stanovil pravidla? Kdy a jakým způsobem se formuje lidská osobnost? Kde se bere ta neustálá touha po odpovědích? Na co Hugo při své cestě k dospělosti přijde, se dočteš v netradičním románu Neplnoletý.

Info: Obě knihy vydalo nakladatelství LastArts. V současnosti jsou dostupné pouze ve slovenském jazyce.

Soutěž o 5 knih

Slečna rozdává tři knihy Lásky na pracovisku a dvakrát knihu Neplnoletý. Chceš vyhrát jednu z nich. Napiš nám (prostřednictvím formuláře níže), jakou nejzajímavější knížku jsi v poslední době četla a čím tě “chytla”.

Soutěž končí v neděli 31. července 2011. Výherce kontaktujeme e-mailem. Nezapomeň však už teď uvést celé své jméno a adresu pro doručení výhry. Do předmětu zprávy uveď heslo PRÁZDNINOVÉ ČTENÍ. Pozor, do soutěže se každý může zapojit pouze jednou!

[contact-form 2 “Kontaktní formulář 1_copy”]

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.