Spice Girls jsou zpět!

spice_girlsPamatujete, jak Emma, Geri, Mel C, Mel B a Victoria ještě společně řádily na pódiu a zpívaly provokativní songy jako o život? Ne? Tak to si tenhle článek určitě přečtěte! Dozvíte se jak to vlastně s nejúspěšnější dívčí kapelou všech dob bylo a jak jsou na tom její členky dnes – když oznamují svůj comeback!

Jak to tedy všechno vůbec začalo?

Skupina Spice Girls se dala dohromady v roce 1994 a tvořilo jí 5 holek – Geri Halliwell, Victoria Adams, Melanie Brown, Melanie Chisholm a Michelle Stephenson. Michelle ale kvůli jiným závazkům skupinu opustila a na její místo přišla Emma Bunton. Ve složení Geri, Victoria, Mel B, Emma a Mel C Spice Girls začaly, skončily a nyní se ve stejném složení i vrací.spajsky2

Roku 1996 na hudební scénu vtrhly jako hurikán. Hudební scéna byla tou dobou prosycená roztomilými kluky zpívající romantické ploužáky a tak byly Spice Girls něčím novým a převratným. Srovnejte ulízlého roztomilého blonďáka s dračicí, která si říká Rajcovní holka a má setsakramentsky krátkou sukni – že je to rozdíl?! Taky že byl! Jejich singl Wannabe slavil obrovské úspěchy nejen v domovské Británii, ale i v USA a Evropě! Jejich debut nesoucí název Spice se stal nejprodávanějším albem roku 1997. Tomu říkám pecka!

O rok později, roku 1997 vychází jejich druhé album s názvem Spice World, které na úspěch předchozího alba navazuje – ba dokonce dělá ještě větší! Tato deska vytvořila nový rekord v prodejnosti – za 2 týdny se prodalo přes 7 miliónů kopií! Slušně nadupnutá kariéra, nemyslíte? :-))

Všechno má svůj konec…

A to platí i pro skupinu Spice Girls. Nejdříve vyhodily svého manažera Simona Fullera (vymyslel např. Big Brothera a SuperStar) a koncem roku 1998 odchází Geri Halliwella vydává se na sólovku. Holky pokračují bez ní ve čtyřech, ale už to není to, co v předchozích dvou letech. Holky se ale perou až do roku 2000, kdy vydají desku Forever a o rok později kapelu definitivně rozpustí.

…a jak to bylo dál?

Victoria Adamsová (nyní už Beckhamová) se jak známo provdala za známého fotbalistu Davida Beckhama a tím zůstala navždy bulvárem propíranou celebritou. Jejich manželství je prý šťastné – mají 3 syny: Romea, Brooklyna a Cruze. Nedávno se bývalá Posh Spice přestěhovala i s rodinou do USA, kde má nyní její manžel práci. Má svojí kosmetickou i textilní značku. Jejím posledním výrobkem je vůně Intimatelly Beckham, kterou vyprodukovala společně se svým manželem.

spajskyGeri Halliwell po odchodu ze skupiny nazpívala úspěšný hit z filmu Deník Bridget Jones It´s raining men. Vypadalo to, že se na sólovce udrží, ale i když vydala album, nic z toho nebylo. Nyní má dceru Bluebell Madonnu (jejíž otec je scénárista Sacha Gervasim) o níž se Baby Spice se Sachem nedávno soudila.

Emma Bunton – ze Spice Girls je o ní nejméně slyšet. Řeknu vám, že se narodila 21. ledna 1978 a je v osmém měsíci těhotenství. Blahopřejeme, milá Ginger Spice!:-))

Mel B o sobě nedávno dala vědět tím, že se začala soudit s hercem Eddiem Murphym o otcovství své dcery Angel. Zjistilo se, že Angel má skutečně za tatínka oslíka ze Shreka!:-)) Celkem mu to Scary Spice nandala!:-))

Mel C jako jediná ze Spice Girls nemá děti. Zase se ale z holek nejlépe udržela. Její singl vyšel asi před měsícem a půl a dodnes se o Sporty Spice můžeš dočíst! :-))

…a jak to BUDE dál?

To uvidíme. Jak známo, Spajsky před nedávnem oznámili v londýnském Millenium Dome oznámili svůj comeback. Tvrdí, že je to jen na pár koncertů a že rozhodně neplánují nic většího, což je celkem škoda, když za celou svojí existenci prodaly přes 55 miliónů alb! Každopádně – nechme se překvapit a držme si svojí Girls Power!!! :-))

Tak co na to říkáte? Pište názory do komentářů!

Text: Anička 

14 Comments
 1. Janča L.: Jó? Tak to je dobrý, né?:-))) Já mám doma tričko jen s Kelly Family a Backstreet Boys…:DD

 2. Anička: Nosím ho akorát doma. :-D Ven bych si ho asi nevzala, protože už je v děsným stavu. Ale je pohodlný a velikost je XXL a ty se nejlépe nosí a nebo se v nich dobře spí. :-)

 3. Janča L. :Jj, já s ním taky nechodím na veřejnost!:-)))
  Jinak se všem slečnám omlouvám za chyby v textu a nesmyslným větám… SLibuju, že si po sobě ode dneška budu články číst pozorněji!!!:-)))

 4. Sunnyk: Tak to jsem ráda, že nejsem jediná za exota s tričkem, na kterým je Kelly Family…:-))) Ael Beckham je teda taky dobrej! xD

 5. Labteca: Jj, už jsem to taky četla, díky za upozornění!:-) Jelikož jsem jaksi nestihla být jejich fanoušek, tak v tom mám trochu binec!:-)

 6. holky myslím si že to je fajn ne?aspoň zavzpomínáme na časy kdy kelly family a spice girls zdobily naše útulné pokojíčky a hlavně nám nesmělo chybět každých 14 dní Bravíčko s plakátama…ať už na to každý říká co chce já to beru pozitivně fandim jim:-)a doteďka sbírám různé věcičky Spice Girls tak kdybyste něco měli….mějte se

 7. … a jeste neco… pripadne mi, ze ted nezpivaji, protoze je to bavi, ale jdou si naproti prachum a novemu obdivu, ktery podle me nemuze byt tak velky, jako tenkrat, kdy zacinaly…

 8. Ahojky
  Myslím , že ” SPAJSKY ” jsou fakt dobré !
  Slyšely jste třeba videoklip holler ?
  Jestli ne , tak rychle na youtube !

Leave a Reply

Your email address will not be published.