Stará osvědčená kouzla

Nemusíš bydlet v chaloupce na kuří nožce, nemusíš mít řidičák na létací koště či si dokonce zopékat k večeři žabí stehýnka s mlékem tříhlavého jednorožce, ale nějaké kouzlo si přece vyzkoušet můžeš! Moderní čarodějnice dnes trochu pozměnily imidž – už to nejsou hrbaté báby s nehezkou bradavicí na nose, dnes se již oblékají do sexy minisukní, svůdně se líčí a od normální slečny by je člověk asi těžko rozpoznal!

Spolu s FOXY girl! máš možnost nenápadně nahlédnout do světa jejich čar a triků, které už dávno odhalily naše babičky!


  • ČAJOVÝ DÝCHÁNEK – Toužíš po tom, aby tě tvůj kluk víc miloval? Jestli ano, tak si uvař šálek čaje nebo kávy, vhoď do něj kousíček svého nehtu a při pití mysli na své přání. Síla tohoto kouzla by měla váš vztah opět upevnit.
  • VĚŠTBA BOTOU – Rozešli jste se, ale stále na něj nedokážeš zapomenout? Vyryj iniciály svého miláčka na list ze stromu a ten pak vlož přes noc do své boty. Budou-li písmena ráno čitelná, dáš se se svým miláčkem opět dohromady!
  • KOUZLO S FOTKOU – Pohádala ses se svým klukem a přeješ si, aby první krok k usmíření udělal on? K tomu, aby kouzlo fungovalo, potřebuješ jeho a svoji fotku. Polož oba obrázky obličeji k sobě a slep je dohromady kancelářským lepidlem. Pak je schovej na dno krabice nebo šuplíku, ve kterém máš uložené spodné prádlo. Uvidíš, že ti miláček brzy zavolá a bude jako vyměněný!
  • ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ – Obrácené koště pod vchovými dveřmi přináší štěstí do domu. Když se přestěhuješ, měla bys tam staré koště nechat, jinak ti přinese jen smůlu. Dvě zkřížená košťata tě ochrání před neštěstím.
  • JABLÍČKOVÁ ABECEDA – Připrav si červené jablíčko a uchop ho prsty za stopku. Nechej ho otáčet se dokola a při každé otočce vyslov jedno písmeno abecedy. Při kterém písmenu se jablíčko zastaví nebo změní směr, je počátečním písmenem muže, kterého si vezmeš za muže.

Připravila: Eliška R.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments
  1. Ahoj, jen by mě zajímalo, kouzlo z čajem. Vím, určitě, že může fungovat, jen by mě zajímalo, nebude mi špatně, když spolknu svůj nehet? Musí se to polykat nebo ne? Děkuji za odpověď, prosím odpovězte na email, děkuji a přeji krásný podvečer Jasmínka:).

    cernamegii.blog.cz
    xena999.blog.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.