TEST: Znáš své silné stránky?

testNikdo na světě není dokonalý, nikdo na světě neumí všechno. Každý z nás má své slabé stránky, ale především i své silné stránky. Někdo umí rozdávat úsměvy i svým nepřátelům, jiný je zase zábavný a má spoustu obdivovatelů. Můžeme tě ale ujistit, že každý má něco, v čem se cítí jako ryba ve vodě a právě to je důležité poznat. Musíš jen vědět, na co máš talent!

U každé otázky se rozhodni vždy jen pro jednu z variant: ANO – NĚKDY – NE

——————————————————————————————————————————————————————————

1. Jsi požitkářka? ANO – NĚKDY – NE
2. Sníš někdy o tom, že bys chtěla zpívat ve skupině? ANO – NĚKDY – NE
3. Měníš ráda svůj styl v oblékání, líčení apod.? ANO – NĚKDY – NE
4. Přestavuješ často svůj pokoj? ANO – NĚKDY – NE stranky
5. Dozvíš se, že tě někdo pomlouval. Dokážeš to ignorovat? ANO – NĚKDY – NE
6. Máš hodně přátel? ANO – NĚKDY – NE
7. Dokázala bys chodit s klukem, který s tebou chodí do třídy? ANO – NĚKDY – NE
8. Překvapuješ kamarády malými dárky? ANO – NĚKDY – NE
9. Stává se ti, že si občas sama pro sebe rýmuješ? ANO – NĚKDY – NE
10. Máš chuť naučit se hrát na nějaký hud. nástroj? ANO – NĚKDY – NE
11. Na novém tričku objevíš flek, který při praní nepouští. Vyhodíš ho? ANO – NĚKDY – NE
12. Myslíš si, že vztah může vydržet na věky? ANO – NĚKDY – NE
13. Máš o víkendu vždycky co dělat? ANO – NĚKDY – NE
14. Balila bys někdy kluka své kamarádky? ANO – NĚKDY – NE
15. Upřímně: Dokázala by ses přestat bavit se svou nejlepší kamarádkou? ANO – NĚKDY – NE

Vyhodnocení: Spočítej si, kolikrát si odpověděla na otázku ANO, kolikrát NĚKDY a NE. Nejvíce odpovídaná odpověď je tvůj výsledek. ( Může se stát, že budeš mít stejný počet odpovědí ANO i NĚKDY. Potom pro tebe platí oba výsledky. )

Nejvíce “Ano” – Plná super nápadů – Upřímně, nedělala bys věci často úplně jinak než všichni ostatní? Žádný div!Podřimuje v tobě opravdu spousta skvělých nápadů. Proto se je neboj zrealizovat. Kdo ví, kam až se to všechno může dostat … V životě není NIC zadarmo!

Nejvíce “Někdy” – Srdce pro všechny – Tví přátelé se na tebe obrátí, většinou když mají starosti nebo si potřebují popovídat. Dávno totiž pochopili, že máš na každou otázku tu správnou odpověď. Jen dávej pozor, aby ses nestala oficiální vrbou, které se svěřují všichni kolem, ale ona sama pak na svoje vlastní sny nemá vůbec čas. Stoprocentí je, že to v životě můžeš daleko dotáhnout, protože si umíš tvrdě stát za svým. Zbývá jen najít “to”, za čím si budeš stát.

Nejvíce “NE” – Do posledního puntíku – Je jedno, jestli se jedná o to, kam vyrazit, nebo o tvou budoucnost: Nenecháváš nic náhodě a vše máš promyšlené do posledního puntíku. Nečekaná překvapení ale nesnášíš. Jsi zodpovědná, ale chybí ti trocha spontánnosti. Nevyhýbej se nečekaným událostem – naopak! Vrhni se na ně po hlavě! Nemáš se čeho bát.

Připravila: Janča L.
Foto: Jupiter Images

16 Comments
  1. no mě vyšlo ne, ale jako moc to na mě nepasuje, a nebo jestli jo, tak poslední věta nebo dvě, sou pěkná blbost. pče nedávno sem se do něčeho pustila bezhlavě a dopadlo to katasrtofálně vlastně dá se říct že asi to skončí vězením….

  2. me vyslo 6krat ano, 6krat nekdy a 3krat ne… jakoze fakt nevim:D napadu mam celkem dost, jsem ztrestena:), nekdy byvam i “vrba” a zodpovedna a puntickar taky dokazu byt, ale zase umim improvizovat. nevim:D

  3. tak tomuhle neverim pac mi vyslo ze ne a vubec ale vubec to na me nesedi…me spontannost nechybi naopak bych ji mela trosicku spis ubirat pac me nekdy dostava do problemu:D a navic nejsem takova peclivka jak se tu pise… ja spis nikdy nic nedotahnu do konce:D

  4. nejvíc ano, pak někdy a pak ne…..celkem souhlasim …hlavně když je to chvála…pak se souhlasí vždycky…xD

  5. Mně vyšlo ano a ne dohromady a potom jsem si všimla že jsem nepřečetla poslední otázku a tak mi vyšlo ANO

Leave a Reply

Your email address will not be published.