Tip na dárek pro rodiče

Ačkoliv se někomu může zdát, že na shánění Vánočních dárků je zbytečně brzo, opak je pravdou. Ušetříš si starosti, čas, i peníze.
darky

Před Vánocemi je všechno dražší, prodavači protivnější a vůbec – není lepší si kouzlo předvánočního času užít doma u krbu? Ve spolupráci se serverem Vanocni-darky.cz jsme sestavili tipy, co koupit jednotlivým členům rodiny. Dárky můžeš můžeš koupit už teď a mít po starostech.

Dárek pro tátu

Alespoň co se mě týče, dárky pro tátu – nebo všeobecně mužské členy rodiny – jsou vždycky největší záhul. Nic nechtějí, nic nepotřebují a když už o něco stojí, obvykle si to koupí sami. Přesto jsem nashromáždila pár tipů, které by ti u letošního stromečku mohly přijít vhod.

Daruj zážitek

Nedávno jsem viděla výzkum, který se snažil zjistit, kteří lidé jsou nejšťastnější na světě. Výsledkem byli Dánové, Norové a Švýcaři. Údajně proto, že mnohem více peněz investují do zážitků, než do spotřebního zboží – tedy že si raději zajdou na večeři a do divadla než si koupí nové džíny.
Proto zkus svému tátovi udělat radost zážitkem! Nabízí se nejrůznější zážitkové vouchery (jízda ferrari, netradiční výlet, večeře o několika chodech atd.), nebo mu můžeš třeba i koupit permanentnku na nějaký sport, co by ho mohl bavit (tenis, lyžařský kurz).

Dárek, co pobaví

Většinu chlapů potěší i srandovní dárek, například trička s nápisem. Dají se koupit na nejrůznějších e-shopech, nebo ho můžeš nechat i sama potisknout nějakým osobnějším textem.

Něčemu na zub táta neodolá

Pokud pořád nevíš, co by tátovi udělalo radost, je jeden zaručený tip, kterým potěšíš asi každého, a to je něco dobrého. Záleží, čemu dá tvůj taťulda přednost zda kvalitnímu sýru, dobře vyuzené kýtě, nebo láhvi dobrého vína?

Dárek pro mamču

Sehnat dárky pro maminku je obvykle lehčí úkol, než pro její druhou polovinu. I tak ale může být dost vybíravá…co by se jí letos mohlo líbit?

 Namíchej vlastní kosmetický balíček

Před Vánocemi se v obchodech objevují kosmetické balíčky, ale jednak jsou dost předražené a většinou se ti ne všechno z balíčku hodí. Proto můžeš zkusit namíchat svůj vlastní! V některých obchodech ti rádi vyhoví se sestavením  balíčku na míru, protože i když se třeba máma nelíčí, sprchový gel či gel na holení se jí jistě hodí.

Neboj se dárek vyrobit

Kterou pyšnou maminku nepotěší vlastnoručeně vyrobený dárek? Návodů najdeš na internetu stovky, nabízí se třeba vlastní mýdýlka, pečený čaj, ale třeba i stojánek na šperky nebo chňapka do kuchyně. Pokud si na vlastní výrobu netroufáš, můžeš se podívat třeba na www.fler.cz a vybrat mamince nějaký hand-made výrobek.

Máš nějaký oblíbený dárek pro rodiče? Poděl se:-)

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

No Comments Yet

Comments are closed