Únorové čtení pro všechny okouzlující slečny

divkaÚnor, již druhý měsíc roku 2008, je tady a nás čeká spousta zážitků, povinností i pohodových chvil, ať už v přítomnosti našich kamarádů, miláčků či Slečny! A možná právě také Ty se smíšenými pocity vzhlížíš k datu 29.2., které nemilosrdně ukončí možnost odeslat přihlášku ke studiu ke střední nebo vysoké škole. Nezoufej, vše není tak zlé, jak se může zdát, a občas si najdi chvilku zabrouzdat na náš web – zde jsi vždy vítána!
A co Tě v únoru 2008 čeká ke čtení? Zde je jen malá “ochutnávka”:
* STARs: Jason Dolley – Je mu 18, je sympatický, pohledný a čím dál slavnější. Přečti si rozhovor s jeho maličkostí…
* TVOJE DUŠE: Jak se žije náctiletým géniům? – Dokážeš si představit, jaké by to bylo, kdyby Tvé IQ dosahovalo vysoce nadprůměrného čísla?unor2008
* LÁSKA: VALENTÝN ze dvou stran – Je libo krásné přáníčko pro Tvého milého, či spíš důvod, proč tento svátek neslavit?
* KRÁSA: SOS program pro Tvou kůži – Pupínky, fleky, dolíčky… Se vším lze něco podniknout!
* KLUCI: Ideální postava? – Na vaše přání jsme připravili projekt, ve kterém se stanou naši klučičí dobrovolníci kritiky a holčičí dobrovolnice jejich objekty!
* Zatoč se svými zlozvyky! – Koušeš si nehty, chodíš zásadně pozdě… Je čas říci STOP!
* Aktuální knižní novinky – Nemáš co číst? Poradíme ;-)

P.S.: Zajímá Tě nějaké téma, které se na Slečně doposud neobjevilo a ráda by sis o něm něco přečetla? Nech nám zprávu zde:
https://slecna.info/forum/p-ani-f6.html

NOVINKY ZDARMA DO TVÉ SCHRÁNKY!

Jsi zaregistrovaná do našeho Novinkovače? Pokud ne, můžeš tak učinit pomocí formuláře, který nalezneš v pravém sloupci mezi Vyhledáváním a Posledními články.
Co ti bude chodit?
1x týdně odkazy na nejnovější články – nic ti neunikne!
1x do měsíce – novinka! – leták v jpg/pdf s obrázky a letmým přehledem článků, které tě v následujícím měsíci čekají + informace, rady, tipy…

Foto: Patrick Ibanez

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

7 Comments
  1. joo ja sem se taky těšila na střední ptž mám na ně taky alergii!! ale skoro celá třída de na školu semnou *TIRED* doufám že se nedostanou=DDD

  2. Já na střední půjdu až za dva roky,ale i ted se tam i mooc těším na nový lidi na učitele no prostě na všechno,jak se říká změna je život!

  3. Ja na svy spolužaky mam alergii už teď to sem v sedmičce a tak jdu na gympl těšim se na novy lidi a taky že vypadnu z tý malí vesničky do města :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.