Upgrade plakátové sbírky: Nechej si své oblíbence zalaminovat

Zdi otapetované vrstvou plakátů dnes lákají snad kromě filmy posedlých amerických teenagerů jen málokoho. V jednoduchosti je krása, a navíc jeden plakát s oblíbeným motivem vynikne daleko lépe na prázdné stěně. Dá se ale zabránit tomu, aby tvůj oblíbený filmový hrdina časem nevybledl, nepokrčil se či nebyl zničen zákeřným mladším sourozencem?

Kdo by nechtěl mít Přátele neustále u sebe v pokoji?

Řešením může být laminování, které ochrání tvoje plakáty, fotky i reprodukce obrazů před otisky prstů i vlivy slunečního záření. Plakát se podlepí deskou, na kterou dokonale a hladce sedne díky použití vakuovacího stroje. V dalším kroku se obrázek zalaminuje do fólie, která má vzorek jemného plátna – obrazy jsou pak doslova “jako malované“. Podívej se na video, jak takový proces úpravy plakátů vypadá.

Nechej si své oblíbené plakáty zalaminovat

Proti běžnému zarámování obrázku “pod sklo” má zalaminovaný obraz tu výhodu, že se nezvlní, takže se tím prodlouží jeho životnost. Laminační fólie rovněž eliminuje odrazy světla, takže ani pokud obrázek umístíš naproti oknu, nemusíš se bát, že by za rok ztratil původní barevnost.

Náš tip: Kde si nechat plakát zalaminovat? Server posters.cz rámování i laminování nabízí, jeho cena záleží na rozměru obrázku a také na typu vybraného rámu. Dodací lhůta zalaminovaných a zarámovaných reprodukcí obrazů, plakátů či fotografií je čtrnáct dnů.

Co vybrat na stěnu

Mezi nejžádanější “postery” v České republice patří ty s černobílými motivy, filmy a významnými osobnostmi, o hudebních plakátech ani nemluvě. Zajímavou a oblíbenou kategorií je také životní styl. Která z nás by odolala retro reklamám na Absinth, Coca-Colu nebo roztomilé, ale trochu podivné Emily?

Jaké plakáty visí u tebe v pokoji? Napiš nám do komentářů!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.