Vyber si tu SPRÁVNOU kosmetiku!

krasaV hypermarketech je jistě spousta kosmetiky – pleťové krémy, gely, čistící masky, nebo emulze – máš bohatý výběr. Jenže nějaké chybičky tyto výrobky přece jen mají. Nemusí ti sedět, můžou pleť akorát poškodit a také se můžou „kazit“ díky nesprávné teplotě v obchodě. Tak jak si vybrat přípravek, který ti bude sedět?

1. VZOREČKY

Mnohé firmy nabízejí vzorečky svých výrobků – takže před koupí, nebo objednáním samotného výrobku si nejprve pořiď vzoreček, kde je asi 10 ml přípravku. Teprve až s ním budeš spokojená si pořiď samotný přípravek. Je totiž lepší být opatrnější, než potom litovat svého činnu s drahým kelímkem v ruce.

2. KVALITNÍ VÝROBEK?liceni

V některých obchodech není ta správná teplota vhodná pro výrobek, a některé výrobky firmy skladují ve skladu bůhvíjak dlouho. Proto se vždycky dívej na datum spotřeby a na správné podmínky určené pro přípravek. Starý, nebo nesprávně skladovaný přípravek může mít na tvoji pleť jen negativní účinky!

3. POZOR NA ÚČINKY!

Vždycky si nejprve pročti, jaké složky přípravek obsahuje, zda zmatňuje, nebo vysušuje, nebo jestli nestahuje póry. Ať tak či onak – pořizuj si výrobky určené přesně pro tvůj typ pleti, a nejlépe z řady pro mladistvou a aknózní pleť. Také je dobré vědět, jestli na některé složky nejsi alergická, přípravek by mohl způsobit třeba vyrážku. K dostání jsou na trhu i výrobky pro citlivou pleť.

TIP: KOSMETIKA FOR LIFE&MADAGA

Česká firma, která se může pyšnit svou kvalitou, kvalitními přípravky. Má dlouholeté zkušenosti. Výrobky „respektují“ přirozené vlastnosti kůže – jsou proto jemné a šetrné. Pomáhají udržet svěží a zdravou pleť. Firma získala řadu uznání od dermatologů, kosmetologie, farmatologie a chemie.
TIP PRO TEBE: Máš aknózní a problematickou pleť? Je tu sada pro intenzivní péči o problematickou pleť! Vyzkoušej krémovou emulzi, pleťovou vodu, lehký noční krém a gel na problematickou pleť (celá sada – 849,- + zdarma pleť. maska, gel s čajovníkem).
Kosmetické výrobky této firmy nejsou běžně dostupné v obchodech a drogeriích, zkus proto kontaktovat svoji kosmetičku, nebo navštiv internetové stránky www.forlife.cz kde si výrobky a sady můžeš objednat.

Text: Míša K.

4 Comments
  1. Od kdy je teenager normální? :-D Ne vážně, taky si myslím, že kosmetika je hodně drahá, radila jsem se o tom s kosmetičkou,která mi řadu doporučila. Nikde však není psané, že takhle drahá kosmetika vám pomůže víc, než nějaká levnější z obchodu, je tu pouze větší pravděpodobnost. Každému pomáháý něco jinýho. Ale tohle byla pouze “upoutávka”, “rada”, nebo “tip”.

  2. Jj, samozřejmě, je super kvalitní, ale máma mě kupuje na pleť strašně luxusni radu, protoze mě nic nepomaha, spis naopak
    a já se cejtim provinile a bojim se, ze to nepomuze:-(

Leave a Reply

Your email address will not be published.