Vyhraj kosmetiku a lístky na veletrh World of Beauty&Spa

Chceš mít přehled o jarních novinkách ve světě krásy, zdraví a relaxace? Potom ani letos nesmíš chybět na oblíbeném veletrhu World of Beauty & Spa. Ve Spolupráci s pořadateli Slečna opět rozdává několik volňásků a k nim i skvělé balíčky přírodní kosmetiky.

Ve hře jsou VIP vstupenky a kosmetické balíčky

Veletrh se tentokrát vrací zpět do pražských Letňan. Navštívit ho můžeš ve dnech 2. až 3. března 2012 v prostorách PVA Expo. Zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, na zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Vystavovatelé představí okolo 300 značek, mnoho z nich má stálý předváděcí program na stáncích, semináře či přednášky v saloncích či alespoň odbornou poradnu a malé pohoštění pro návštěvníky.

Na odborníky i jejich fanoušky čeká mnoho zajímavých soutěží, které se budou věnovat kadeřnictví, vizáži, módnímu designu a nehtům a rukám. A do jedné soutěže se můžeš zapojit i ty – právě teď. Vyhrát v ní můžeš nejen volné vstupenky, ale také kvalitní českou kosmetiku Salvus.

O co se hraje?

1. Dárkový balíček kosmetiky + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
2. Dárkový balíček kosmetiky + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
3. Dárkový balíček kosmetiky + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

Soutěžní otázka

Kolikátý ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA se bude konat dne  2. – 3. 3. 2012 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany?

a) 12.
b) 13.
c) 14.

Správnou odpověď najdeš na stránkách veletrhu www.beautyexpo.cz.

Pravidla soutěže

Správnou odpověď pod heslem VELETRH nám společně se svou adresou odešli prostřednictvím následujícího formuláře (nebo na e-mail soutez(zavináč)slecna.info) nejpozději do pátku 24. února 2012. O výhercích se rozhodne slosováním.

Soutěž ukončena.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.