Žhavý konec letošního léta v italském stylu – ZUCCHERO

zuccheroŽivoucí legenda, autor takových hitů, jako „Baila Morena”, “Senza una donna”, “Diamante“, “Wonderful World”, “Everytime You Go Away” a mnoha dalších – ZUCCHERO – vystoupí 14. září 2007 na jediném koncertě v České republice. Jedinečná příležitost spatřit a slyšet jej živě! Italský šarm, temperament a výjimečné charisma v jedné osobě!

Nahrál 16 alb, z nichž mnohých byly prodány milionové náklady. Je přirovnáván k Joe Cockerovi nebo Chrisu Rea. A nyní přijede Adelmo Fornaciari (což je jeho skutečné jméno) také k nám, aby publiku představil nově zaranžované nejslavnější hity své kariéry.
Během jeho koncertů jsou diváci již od prvních minut zcela pohlceni neopakovatelnou, elektrizující atmosférou. Jeho vystoupení jsou úžasným zážitkem, kombinací italského temperamentu a výjimečné muzikality, díky čemuž nezůstane nikdo z diváků v klidu. Zucchero s publikem velmi rychle naváže kontakt a baví se spolu s ním. Z jeho reakcí je zřejmé, do jaké míry jej živé vystoupení a kontakt s diváky uspokojuje a těší.
Jeho hudba je směsicí rozličných žánrů – od blues až po rock, s použitím moderních elektronických prvků. Proslavily jej, mimo jiné, také jeho romantické balady, je autorem mnoha úchvatných písní, které zná snad celý svět: “Mama”, “Senza una donna”, “Diamante”, “Baila (Sexy Thing)”.
S oblibou spolupracuje také s dalšími umělci, známá je jeho spolupráce s hvězdami zvučných jmen, jakými jsou Paul Young, Eric Clapton (s nímž byl rovněž na turné), Luciano Pavarotti, Elton John, Bono, John Lee Hooker, Sting nebo Andrea Bocelli.

Ohlasy v tisku:
Pobavit lidi takovým způsobem může skutečně snad jen Ital… Když zazpíval „Baila Morena” následovanou dalším hitem „Senza una donna”, potlesk, jenž následoval byl nekonečný. Je to jeden z těch koncertů, které si zkrátka nemůžete nechat ujít.” (Der Spiegel)

Zucchero je živoucí legendou zábavy. Jeho skladby jsou mistrovskými díly, v každém tónu rozpoznáte dokonalost a profesionalitu tohoto umělce.” (The Sun)
Jeho spolupráce s tolika velkými umělci současné hudební scény dokazuje výjimečnost a rozmanitost jeho hudby i talentu.” (Le Figaro)

14. září 2007 od 20:00 hod. v Kongresovém centru v Praze!

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.