Léto se Saloosem (díl 5.)

Léto je již nenávratně pryč, avšak to babí nás stále ještě čeká. S jeho koncem přichází i závěrečný díl Léta se Saloosem, který je zaměřen na Bio Karité balzámy.

Předchozí díl byl věnován bio kokosovému oleji a péči o celé tělo, tentokrát zabrousíme ke Karité máslu, které využívala již královna Kleopatra.launch

Krásná díky přírodě

Základ Bio Karité balzámů značky Saloos tvoří léčivé přírodní bambucké máslo, obohacené o rostlinné oleje, vzácné vosky, bylinné extrakty a přírodní esenciální oleje. Toto výjimečné spojení je určeno pro pěstění pokožky celého těla. Balzámy zajišťují pokožce výživné látky, hydratují, regenerují, zvláčňují a urychlují hojení. Jsou vhodné pro všechny typy pleti a pokožky.

Vlastní zkušenost

Bio Karité – Růžový balzám , který mi byl doporučen, je určen pro každodenní péči o pokožku celého těla. Má dokonale regenerovat, hydratovat, pěstit, zjemňovat, zvláčňovat a hlavně chránit před nepříznivými vlivy. Mimo jiné má svou vůní povzbuzovat i mysl.

[box]

Složení: bambucké máslo, šípkový olej, bulharská růže
Obsah: 50 ml
Cena: 145 Kč[/box]

Předem musím říci, že jsem balzám využívala pouze na nárty, kde mám opravdu velmi suchou kůži. Vůči zázrakům, které tento produkt sliboval, jsem byla velice skeptická, ale opravdu mě příjemně překvapil. Nemám příliš ráda vůni růží v kosmetice, většinou totiž ani zdaleka pravé růže nepřipomíná a spíše zapáchá, ovšem tento balzám voní stejně sladce a svěže jako opravdové růže. Má poměrně tuhou konzistenci, která se však při styku s pokožkou příjemně přizpůsobí, a tak se dobře roztírá. Je velmi mastný a dlouho trvá, než se vsákne, což já beru jako velké plus, ovšem tato vlastnost nemusí vyhovovat všem. Produkt kůži skutečně zvláční, zjemní a ze suché pokožky udělá na určitý čas normální. Balzámu nemám v podstatě co vytknout je opravdu výborný pro suchou pokožku
a splní vše, co slibuje.

Děkuji společnosti Saloos za poskytnutí výrobku.

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Comments are closed