SOUTĚŽ: Vyhraj kosmetiku Manufaktura a lístky na veletrh

Zajímají tě novinky a nejposlednější trendy v oblasti kosmetiky, účesů a zdravého životního stylu? V tom případě by sis neměla nechat ujít podzimní veletrhy World of Beauty and Spa. VIP vstupenky a kosmetiku značky Manufaktura si už tradičně můžeš vysoutěžit na Slečně.

Veletrh World of Beauty and Spa (foto: R. Čepelák)

Letošní podzimní veletrhy World of Beauty and Spa se uskuteční ve dnech 7. a 8. září 2012 v areálu nových PVA Expo v Praze-Letňanech. Již čtrnýctý ročník tě prostřednictvím přednášek, workshopů i názorných ukázek zasvětí do tajů aromaterapie, masáží, účinků kosmetiky a seznámí tě s postupy moderní plastické chirurgie. Budeš moci nahlédnout pod ruce profesionálních nail designérů, kadeřníků a vizážistů v prestižních soutěžních kláních, které jsou už neodmyslitelnou součástí těchto veletrhů. Na hlavním pódiu špičkoví odborníci ve svém oboru předvedou způsoby prodlužování vlasů nebo depilace a trendy v líčení pro nadcházející sezonu. Program doplní módní přehlídky.

Zkrátka opět se bude na co dívat a my “serepetičkomilky” si odtud určitě přivezeme náruč plnou voňavých pomocníků do koupelny, které nám zpříjemní pochmurné podzimní dny. Chceš být u toho s námi? Zapoj se do naší soutěže.

O co se hraje?

Balíčky jsou připravené pro tři vylosované soutěžící. Do soutěže je věnoval pořadatel veletru.

1. cena: Dárkový kosmetický balíček od Manufaktury + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
2.-3. cena: 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

Soutěžní otázka

Při podzimním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA bude vyhlášen další ročník oblíbené soutěže FOTOMAKEUP. Na jaké téma budou soutěžící ročníku 2013 tvořit?

a) Karneval v Rio de Janeiro

b) Fantom opery

c) Benátská noc

Tip: Nápovědu hledej na oficiálních stránkách veletrhu www.worldofbeauty.cz.

Jak soutěžit?

Správnou odpověď zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do soboty 11. srpna 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu! Jako předmět zprávy uveď heslo WORLD OF BEAUTY.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.