Vyhraj špičkovou sluneční kosmetiku Photoderm od Biodermy

K moři, za památkami nebo na hory? Ať už se toto léto chystáš kamkoliv, anebo jsi nad prázdninovými plány zatím nestihla moc přemýšlet, určitě bys neměla zapomenout na spolehlivou ochranu proti zákeřným slunečním paprskům. Kvalitní opalovací přípravky můžeš vyhrát v naší soutěži. Ceny do ní věnovala francouzská značka Bioderma.

Opalovací přípravky Photoderm BRONZ si zamiluješ

Přirozeně snědá pokožka a zdraví – kde mezi nimi klást kompromis? Kolují mýty, že čím vyšší ochranný faktor opalovací krém má, tím je opálení obtížnější. Se špičkovými přípravky ale jakékoliv podobné obavy můžeš hodit za hlavu. Značka Bioderma tuto sezónu přichází s novinkovou řadou sluneční kosmetiky Photoderm BRONZ. Vysoký ochranný faktor 50+ nedá šanci škodlivým radikálům ze slunečního záření, a další složky zároveň urychlí přirozené zhnědnutí pokožky. Z dovelené se tak vrátíš nejen svůdně opálená, ale především zdravá a bez slunečních vyrážek.

Co je to BIOprotekce?

Představ si poušť, kde je obrovské vedro a sucho. I tak tam žijí organizmy a bakterie, které i tak nepříznivým podmínkám zuby nehty odolávají. Jak je to možné?

Hrdinkou našeho příběhu je bakterie, která dokáže žít až ve stostupňových vedrech. Tato bakterie si svoje DNA chrání před sluncem tím, že produkuje látku ektoin. Ta na sebe naváže vodu, a tím si bakterie vytvoří obal okolo vlastního buněčného jádra. Sluneční paprsky nemohou přes tuto vrstvu projít a poškodit buňky bakterie. Ektoin je natolik unikátní, že zabezpečí totiž ochranu i před zbytkem UVA/UVB paprsků, které nedovedou zachytit ochranný filtry u běžných ochranných krémů. Značka Bioderma jej proto jako jediná na trhu přidala do sluneční kosmetiky.

Soutěž o opalovací krémy a spreje Photoderm

Přípravky Photoderm seženeš v podobě mléka i ve spreji, na celé tělo i na tvář, a to ve dvou ochranných alternativách. Šest z vás jej teď bude moci otestovat na vlastní kůži zadarmo. Tři vylosované správné odpovědi odměníme přípravkem Photoderm BRONZ fluid SPF 50+, další tři se můžou těšit na Photoderm BRONZ sprej SPF 50+.
[styled_box title=”SOUTĚŽNÍ OTÁZKA” color=”orange”]Jaké další produkty si můžeš vybrat z řady Photoderm?

a) Photoderm krém SPF 10

b) Photoderm krém SPF 25

c) Photoderm MAX BIO krém SPF 50+

Nápovědu nalezneš na stránkách www.bioderma.com.

[/styled_box]
Odpověď pod heslem BIODERMA nám společně se svou adresou odešli na e-mail soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do pátku 27. dubna 2012. O výhercích se rozhodne slosováním.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.