Za svůj vibrátor se už nemusíš stydět

Žijeme v 21. století, kdy věda i technika zažívají obrovské pokroky. Chceme výrobky nejen funkční, ale taky s perfektním designem, ať už je to mobil, nebo třeba vibrátor.  A právě vibrátorům se dnes podíváme na kloub. Věř, že jejich historie sahá daleko a musely si projít pořádným vývojem.

Vibrátor LELO Nea
LELO Nea – elegantní vibrátor pro smyslnou masáž

Historie vibrátorů sahá až do starověku. První zmínky o napodobeninách penisu můžeme najít už v dávném starověku, především v Asii. Jednalo se však spíše o mírné náznaky, do hlubšího povědomí se dostaly až díky sexuálně otevřenému Řecku. Pro divoké Řeky neexistovaly téměř žádné zábrany a umělé náhražky penisů, kterým se v té době říkalo „olisbos“  byly velmi oblíbenou pomůckou, zejména osamělých žen.

Nám všem velmi dobře známý název dildo se objevil až okolo roku 1400 v renesanční Itálii.

Historickou perličkou je vibrátor na parní pohon. Ten byl sestrojen roku 1869 a sloužil k lékařským účelům pro léčbu tzv. hysterie, která se projevovala nespavostí, nervozitou či nechutí k sexu. Takže pokud tě trápí něco podobného, určitě by sis měla vibrátor pořídit. Neboj se, dnešní doba už žádné parní kolosy nenabízí. Ale i tak cesta vibrátoru, tak jak ho známe dnes, chvíli trvala. Ke své nejznámější podobě se dostal až okolo roku 1966.

Jak jsou na tom vibrátory dnes?

Dříve se za ně ženy styděly. Objevení vibrátoru jinou osobou byla snad ta největší ostuda, jaká existuje. Doba však pokročila a naše sexualita už není takovým tabu jako kdysi. Navíc jsou v nabídce opravdu luxusní designové skvosty, kterými se ještě ráda pochlubíš. A nejedná se jen o klasické formy, vybrat si můžeš třeba i vibrátory na bod G.

Ještě pár let zpátky jsem při pohledu na vibrátor dostávala spíš záchvaty smíchu než záchvěvy vzrušení. Všechny ty nevzhledné napodobeniny nejrůznějších velikostí se mi doslova příčily, i když byly možná funkční. Je to jako s mobilními telefony. Také si pamatuješ ty nemotorné cihly s anténou, které se dřív používaly? Málokdo tehdy tušil, že přijde něco daleko lepšího.

Vibrátory pro fajnšmekry

Ale stalo se a dnes se při pohledu na skvosty typu vibrátory na klitoris rozplýváme blahem. Nevím jak ty, ale já potřebuji, aby mě můj erotický pomocník zaujal už na první pohled svým vzhledem. Perfektní design, úžasné tvary a překrásné barvy. Nejraději bych si je pořídila všechny a chlubila se jimi na potkání. Už nikdy víc ty směšné gumové napodobeniny schované hluboko v šuplíku! Chystáš se někam na dovolenou a chceš si i za hranicemi užít trochu slasti? Tak přímo pro tyhle případy jsou cestovní diskrétní vibrátory ve tvaru rtěnky s dobíjením přes USB. Můžeš je snadno schovat do kabelky, do kapsy, prostě kamkoliv.

Ale na svou obranu musím říci, že nejsem povrchní materialistka vysazená jen na vzhled. Zajímá mě i celková kvalita, jedná se přeci o vysoce intimní záležitost. Ať už si vybírám mezi vibrátory na bod G, klasikou a nebo mám v merku masážní přikládací vibrátory na klitoris, požaduji, aby byl výrobek hypoalergenní a já si tak byla stoprocentně jistá, že si nijak neohrožuji zdraví.

Všechny moje požadavky na perfektní tvar, oslňující barvu, nezávadný a příjemný materiál splňují erotické pomůcky od značky LELO. Pokochej se i ty jejich nabídkou a uvidíš, že neodoláš!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.