Hubnutí naoko s chytrými fígly

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-kristyny/” color=”violet”]BLOG KRISTYNY[/button]
BLOG KRISTÝNY – Chystáš se na párty, ale pár kil se tě ještě drží jako klíště a ne a ne se jich zbavit? Nemá cenu se trápit drastickým hladověním. Jestli je oslavička už za pár dní, využij pár chytrých zeštíhlovacích fíglů. Budeš se cítit sebevědoměji a ostatní ani nepostřehnou, že bojuješ se třemi kily navíc.

Nemusíš být zrovna Miss World, aby sis party užila!
Nemusíš být zrovna Miss World, aby sis party užila!

Jaké fígle ti pomůžou vypadat vyšší a štíhlejší? Je jich spousta. Stačí se jen trošičku zamyslet, použít správné vzory a doplňky a večer bude patřit jen tobě.

Vysoké podpatky

Tak to je klasika. Přidají ti pár centimetrů, a protože kvůli rovnováze musíš zatínat svaly, tvoje silueta vypadá vyrýsovanější.

Tip: Velikost podpatků zvol takovou, aby se ti v nich dobře chodilo. Na příliš vysokých podpatcích by ses zbytečně klátila, a to by kýžený efekt opravdu nepřineslo.

Tenké náramky

Tlusté náramky nechej doma v šuplíku a raději sáhni po tenkém. Jeden tlustý náramek by ti akorát opticky zkrátil ruce.

Dlouhý náhrdelník

Opět zvol tenký a pokud možno hodně dlouhý. Tvoje tělo se rázem prodlouží o pár čísel.

Dlouhé náušnice

Opticky ti protáhnou obličej. Zvol tenké řetízkové, veselé korálkové nebo s barevnými kameny. Důležité zkrátka je, aby byly dlouhé.

Pokožka jak od moře

Snědá kůže působí štíhlejším dojmem, takže také toho využij. Nemusíš se ale smažit v nezdravém soláriu. Bohatě postačí, když se den před akcí namázneš samoopalovacím krémem. Pokud se ti podaří nátěr zopakovat ještě jednou například ráno, hnědá barvička bude intenzivnější.

Neslané dobroty

V den akce se vyhni příliš slaným jídlům. Zadržují totiž vodu v těle a mohla bys vypadat otekle. Stejně postupuj u jídel, které víš, že tě nadýmají a mohla bys po nich mít nafouklé břicho.

Tip: Místo soli dochucuj bylinkami.

Pásek

Vybírej široký a nejlépe s nějakou zajímavou sponou. Pokud se s ním opásáš, přitáhneš pozornost na nejužší část svého těla.

Klam, jak se dá

Myslíš, že zeštíhlující kalhotky na párty nepatří? Omyl. Pokud ti dodají patřičné sebevědomí, klidně po nich sáhni. Totéž platí o push-up podprsence, která ti vykouzlí plný dekolt. Když ho ještě navíc poprášíš lehce třpytivým pudrem, budeš se cítit mnohem víc sexy.

Máš nějáké vlastní triky jak se opticky zeštíhlet? Poděl se o ně s čtenářkami Slečny!

No Comments Yet

Comments are closed