Jak omylem skončit na house v gay klubu

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-kristyny/” color=”violet”]BLOG KRISTYNY[/button]

BLOG KRISTÝNY – Milé slečny, chtěla bych se s vámi podělit o jeden vtipný příběh jednoho obyčejného večera. Začalo to cekem nevinně, volný páteční večer, domlouvání s partou, těšení se na taneční parket. Už v tramvaji začalo klasické dohadování, kamarádi chtěli na jejich oblíbený house a my holky ne…

Kam večer zajdeme? To bys netipla!
Kam večer zajdeme? To bys netipla!

O půl deváté hromadně odjíždíme do centra a ještě po cestě domlouváme, kam půjdeme. Už jsme si skoro s holkami prosadily svou s výběrem klubu, ale chtěly jsme jít v partě a ne se rozdělit. Takže se stále držíme kamarádů. Po cestě se stavíme na pár drincích a naši návštěvou bude poctěn klub, kde dělá DJ jeden známý našich kamarádů. Kluci nás stále přemlouvají a nakonec nás přemluvili jít na jimi vybranou párty slovy, že je to klub s více patry. Pokud se nám house nebude líbit, můžeme se odebrat klidně do jiného patra.

Deset večer. Vstup do klubu se skoro rovnal vstupu do hiltonu-luxus, ale to nás neodradí, zaplatíme 150 Kč vstup a ještě vesele si sejdeme schody…

Schody jsme vesele sešli, ale ukázalo se, že kluci pěkně kecali. Žádná patra s více styly hudby zde nebyla. Přichází první znepokojení. Že na akci hrají house, nevadí, ihned máme řešení – prostě prsty nahoru a tančit jak na RNB. Musím uznat, že nám to jde!

O půl jedenácté je tady druhé znepokojení, na baru je 99 % chlapů. Ještě tomu dáváme šanci, nějaký holky přijdou, snad… Za půl hodiny je ale jasné, že  žádné holky už nepřijdou. Pánové jsou zde povětšinou v párech. Začíná nám to docházet…

Už nám svítá

O půlnoci je nám jasné, kde jsme: gay klub jako vyšitý! Kamarádka je v šoku, že ji nikdo nebalí. Místo toho místní pánové koukají našim kamarádům na zadek. A začíná ta pravá “zábava”:

O půl jedné se kamarádka chce líbat s gayem. Rozmlouvám jí to se slovy, že ho stejně nepředělá.

Jedna hodina po půlnoci. Stále si opakuji, že proti homosexuálům nic nemám a jsem tolerantní, ale když se přede mnou začnou líbat, otáčím se raději zády. Většinu času jsem na parketu, tancuju a zároveň pozoruju okolí. Upnutá tílka, někteří gayové jsou hezcí, na některém bys poznala hned, že je gay, na jiném ne. Mix nejrůznějších tváří, jemných rysů i vyrýsovaných svalů. Hádání, kdo dělá holku ve vztahu a kdo kluka.

Ve dvě hodiny jsme se rozhodli k odjezdu a jsme rádi. Možná jsme ještě trochu v šoku, že jsme strávili večer v gay baru. Za hodinu už se tomu smějeme. A jsme na druhou stranu docela rádi.  Kdybychom se tam totiž neocitli omylem, nikdy bychom takovou zkušenost nezažili.

Co na naše dobrodružství říkáš? Vyzkoušela bys něco podobného?

No Comments Yet

Comments are closed