Pojď si hrát

I v době moderních technologií se najdou příležitosti, při kterých přítomnost obyčejné tužky a papíru jistě uvítáš. Pokud máš naplánovanou například oslavu narozenin s přáteli, můžeš následující tipy považovat za možný druh zábavy, který dozajista přijde vhod. Nebo zkus vnést trochu nového dobrodružství do svého partnerského vztahu, uvidíš, že mu jen prospěješ.

Samozřejmě že v současné době trh nabízí velké množství nejrůznějších stolních her. Ovšem jejich cena mnohdy stoupá do závratných výšin, a proto jistě přemýšlíš jak ušetřit. To je důvod, proč se těmto hrám v dnešním článku vyhneme a zaměříme se opravdu jen na ty, jejichž pomůcky vlastní každá z nás.sexy-eroticke-hracky-pomucky-orgasmus

Hádání slovíček

K této aktivitě je vhodné, aby se zúčastnilo větší množství lidí. Každý z vás poté na malé papírové kartičky napíše různá slova. Jednu část budou tvořit podstatná jména, druhou přídavná jména a třetí slovesa. Vybírej přitom ne úplně každodenní výrazy, aby byla hra zábavnější. Následně všechny kartičky vložte do misky a zamíchejte. Nyní si určitá osoba bude tahat kartičku a ostatním prozradí pouze to, jaký je to slovní druh. Poté si hodí kostkou. Pokud padne jednička nebo dvojka, bude dané slovo vysvětlovat ostatním slovy. Padne-li trojka či čtyřka, musí slovo namalovat a jestliže se na kostce objeví pětka nebo šestka, přichází na řadu pantomima. Úkolem ostatních je poté pochopitelně slovo uhádnout a získat bod. Těžší variantou jsou poté slova v cizím jazyce.

Vadí, nevadí

Na večírku ti dále jistě přijde vhod znát pravidla této společenské hry. Zpravidla se začíná hrát až po konzumaci alkoholu, takže stud jde hodně stranou. Jeden z hráčů se jiného zeptá na nějakou peprnou otázku a také, zda “vadí nebo nevadí”. Pokud daná osoba odpoví nevadí, musí zodpovědět otázku, v opačném případě musí splnit nějaký úkol. Tato hra lze i obměnit, pokud ji chceš provozovat jen s partnerem. Místo úkolu si budeš muset svléknout část oblečení.

Kostky pro páry

Tato hra se hodí především pro dlouhodobější partnery. Pokud tě tedy již obyčejné milování s přítelem omrzelo, zkus vnést trochu vzrušení s pomocí obyčejné kostky. Sepište spolu ke každému číslu nějaké sexuální přání, a poté již jen jednoduše čekejte, co vám padne. Jelikož jedna kostka skýtá pouze šest možností, můžete házet víckrát a čísla sčítat nebo využít více kostek, záleží na vás.

Hraní si je velice důležitá aktivita, která nejen že dokáže zabavit, ale i sblížit. Rozhodně se proto do nějaké z nich pusť, ať již se bude jednat o kamarády nebo partnera, stoprocentně si užijete spoustu legrace a více se poznáte.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

1 Comment
  1. Co si tak pamatuji tak vadí, nevadí jsme vždy hráli na zakladce. Ale docela už jsem z takových her vyrostla ale co mě zaujalo a mohla by být docela vzrušující zábava s partnerem jsou třeba takové párové masáže https://candyshop-massage.cz/massage/eroticka-masaz-pro-pary/ vůbec si teda nedokážu představit jak to probíhá a jestli bych se třeba nestyděla, ale určitě by to mohla být zajímavá zkušenost.

Leave a Reply

Your email address will not be published.