Krásná prsa díky správné péči

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-adely-h/” color=”yellow”]BLOG ADÉLY H.[/button]

Prsa jsou jednou z nejkrásnějších částí našeho těla. Možná, že tobě to tak nepřijde, ale věř, že každá ňadra jsou hezká a málokterý muž je neumí ocenit. Ale aby jejich krása vydržela, musíme se o ně také starat.

Péče začíná už při mytí. Studená voda platí odedávna za nejlepší udržující prostředek pro ženská prsa. Alespoň jednou týdně bychom měly ňadra osprchovat studenou vodou – odspodu nahoru. Až budou růžová, je to znamení, že jsou dokonale prokrvená.
Nebo také můžeš každý prs obkroužit mokrou žínkou – recept našich babiček je, že do studené vody přidávaly citrónovou šťávu a mořskou sůl. Tyto přísady totiž stahují póry a napínají kůži.

Nejlepší podprsenkou jsou ale svaly. Každodenní cvičení posiluje prsní svaly, které pomáhají udržet i prsní žlázy a tuk v žádoucí poloze. Jak takové cviky provádět?

  1. Paže spojíš před hrudníkem a lokty kmitáš dozadu.
  2. Paže zvedneš a zkřížíš v týle. Lokty protlačíš co nejdál dozadu, pak dopředu a opakuješ
  3. Zkus plavat na suchu. Rukama napodobuj pohyby, které používáš při plaveckém stylu prsa/znak.
  4. Ve výponu budeš kroužit oběma pažemi nad hlavou.
  5. Upažíš. Nejprve kroužíš uvolněným zápěstím, pak kruhy zvětšuješ.

V neposlední řadě – vzpřímená chůze. K tomu ti pomůže i správná podprsenka, proto její nákup nepodceňuj a opravdu si vyber tu správnou! Nevíš jak na to? Pár tipů najdeš zde: Jak si vybrat podprsenku.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.